şükela:  tümü | bugün
31960 entry daha
 • can topsakal ve erman kunter ile yollar ayrilmis, artik tek hedef secimde dursun özbek'ten kurtulmak.

  taraftar secim yaklastikca mustafa cengiz'i desteklemelidir.

  de jong, donk, tarik, ahmet calik'tan kurtulacagimizi, evra'yi ise alacagimizi düsünüyorum.
 • toplumsal duyarlılıkta türkiye'nin en vefalı, en delikanlı, en yardımsever taraftarına sahip kulübü. son yıllarda başta engelli yurttaşlar olmak üzere pek çok insana yardım yapmakta. taraftar grupları türkiye'nin hemen hemen her köşesinden farkındalık oluşturuyor. dün engelli bir kardeşimizin arabası alındı ve 4 yıldızlı forma hediye edildi bugün; https://www.facebook.com/…43645740/?type=3&theater. seni sevmeyen ölsün.
 • yine saçmasapan transferler peşinde koşan kulüp. 60 yaşındaki patrice evra ve soyadı dışında hiçbir vasfı olmayan ianis hagi konuşuluyor. ne çektiysek bu kalibresiz transferlerden çektik hala akıllanmadılar. yönetim beceriksizliği yüzünden asamoah gibi bir hayvanı kaçırdık, arda turan gibi ne olursa olsun henüz 30 yaşında ve yeteneğini hepimizin bildiği bir oyuncuya ikinci bir şans vermedik. şimdiye kadarki hamleleri hiç mantıklı bulmadım. umarım beni yanıltırlar.
 • hasan şaş, ümit davala, taffarel gibi isimleri futbol takımına geri döndüren kulüp. hepsi de fatih terim'in gelmesi ile geldi.

  galatasaraylı değilim ama durum uzaktan "kulübün parasını yemeye gelenler" olarak gözüküyor. ülkede bir şeylerin değişmediğini, sürekli eskiye sarıldığımızı ve hiçbir yeniye kapı açmadığımız bir yana hepsi şimdi mis gibi maaşlar alacaklar.

  oh, mis!
72 entry daha