26502 entry daha
  • pazar günü maçı var ise ve o maçta işler yolunda gitmediyse tüm haftanın ızdırap gibi geçmesine sebep olan takımım.
  • (bkz: galatasaray'ın para cezasını 5 kuruşlarla ödemesi)

yüzyılın protestosunu gerçekleştirme fırsatı geçti elimize. es geçmeyelim.
  • çoktan battılar. boşa çırpınıyorlar.
  • düzenli olarak her sene battığı söylenen, süper lig ve avrupa'da türkiye'nin gelmiş geçmiş en başarılı kulübü.
  • basima bir sey gelmeyecekse neden ceza kesildigini anlamadigim durumdur. tff onu kolluyor, bunu kolluyor, berini biciyor muhabbetine inanmiyorum, tamamen yayinci kurulusun istekleri yonunde katakulliler yapiliyor bence. ozellikle bir takima garez yok yani.

fakat paylasilan fotografa baktim, uzerinde yazan yazi disinda bir sey de eklenmemisse ya da ben bir seyi gozden kaciriyorsam, su paylasim yuzunden galatasaray'a ceza kesmek tam anlamiyla serefsizliktir. ne demis, mac skorunu vermis, goruntude hakem var. eee, ne var bunda. eger ki bir sey ima ediliyorsa gayet de kurallar dahilinde ima edilmis, zekice laf sokulmus. ne yapsin amk islamci kanallar gibi hakemi mi buzlasin?

not: atibaspor
  • kalan 12 maçta 10 galibiyet 1 yenilgi 1 de beraberlik alarak 75 puanla şampiyon olacak takımdır. biraz acı çekicez ama olacak. inan ediyoruz.

düzeltme: hesap hatası.
  • kalan 12 maçta 10 galibiyet 1 yenilgi 1 beraberlik alacakmış. kalan deplasmanlarda 1 galibiyet alsın öpün başınıza koyun.
  • bu garry rodriguez ile bafétimbi gomis, frodo baggins ile samwise gamgee gibi, jon snow ile samwell tarly gibi, türkçe dublajlı filmlerdeki 'saaamm! eski dostum..' diyen adamla eski dost sam gibi...
    (burdaki sam, rodriguez.)
31173 entry daha
hesabın var mı? giriş yap