27802 entry daha
  • 18-19 ligine en kotu hazirlik maclariyla hazirlanan takim. (bkz: swh)
  • yine ufak bir siyasi operasyon yedi muhtemelen, çünkü bu kadar bilinçli sabote edilmez. transfer yapılmıyor ve bu dandik kadro cl'de şamar oğlanına dönecek.

net iyi iki stoper
    net iyi bir orta saha
    net iyi bir santrafor
    yedek kulübesinde oturacak ortalama santrafor
    yedek kulübesinde oturacak ortalama bir b2b orta saha
    yedek kulübesinde oturacak ortalama bir kanat oyuncusu

hani nerede?

maicon denen rezalet stoper ile mi geçecek sezon?
  • gecen seneki transferlerden feghouli ve belhanda elimizde patladi.gomis ve maiconda yakinda patliycak.feghouli,belhanda ve gomisin parasini avrupada kimse vermez.kolay kolay gitmezler.kilit noktalar sıkintıli.oyun kurucu stoper,8 numara ve santrafor.bu 3 ünden birini dahi halledemessek sampiyonlar liginde ayvayı yedik.gomisin performansinin düsecegini düsünüyorum,donk ve selcugunda dòkülecegini ,maiconun sampiyonlar ligini kaldiramiyacagini .tecrübeli bir stoper,üst düzey bir 8 numara ve gerekirse son gun kadro disinda elde kalan bir santrafor kiralik olarak alinmali.
  • elindeki futbolculardan yararlanması gereken klüptür.futbolcu alıp satmayla başarı gelmez.teknik direktör zaten bunun için var.düzgün bir taktikle yeniden şampiyon olunabilir ve şanslı bir kura ile gurptan çıkılabilir.bunun dışında zaten başarı beklemek bu ekonomik şartlarda çok büyük sürpriz olur...
  • en yakın rakipleri bile transfer yapamamışken yoluna üç transferle sağlam adımlarla giderken hazırlık maçlarında ki sonuçlara bakıp saldırmaya çalışan tinerci ve şikeci düşmanları olan takım.
  • feghpuli, carole, belhanda gibi top tepicilerle iampiyonlar liginde işimiz zor. o yüzden world class bir defans, bir 10 numara ve bir de forvete ihtiyacımız var. örnek vermek gerekirse popescu, hagi, süper mario jardel.
  • şl deki unutulmaz 4 saray anıları olan takım

bu sene de aynı performansı göstermesi muhtemel 4 saray

(bkz: 4 sarayız ama avrupa fatihiyiz)
  • kimilerine göre çok kötü hazırlık dönemi geçiriyormuşuz. neye göre merak ettim?

takımın temposundan hocamız memnun. altyapıdan birçok oyuncu deneniyor ve federasyona bildirilecek kadroda 2-3 ismin bulunması bekleniyor.

gelelim oynanan hazırlık maçlarına. tahminime göre bu maçların skorlarına göre berbat geçtiği söyleniyor. ilk maçta wil1900 karşısında galip geldik ama maçı izlemediğim için yorum yapamıyorum. 2. maçta hollanda şampiyonu ve cl'ye direkt katılacak psv ile, 3. maçta da ispanya 4.'sü yine cl takımı valencia'ya kaybettik. bu maçları izledim ve oyunun hakimi ve pozisyon zenginliği tamamen bizdeydi. defansın çok amatörce uyukladığı anlarda araya atılan toplardan yedik golleri çoğunlukla. hatırlatmak gerekir ki defans 4'lüsü komple değişecek. mariano-transfer-serdar-japon olacak. oynanan oyun ve bazı gençlerin performansı beni mutlu etti açıkçası. skora takılmayın.

gelelim transfer ve cl mevzusuna. cl'de çok iyi kura çekilmedikçe hedef uefa olacaktır maalesef kendimizi kandırmayalım. ilk 11 için ise stoper ve ndiaye tarzı bir 8 numara gerekli. bu 2 transfer yapılınca kulübe de zenginleşmiş olacak zaten. eren, sinan, onyekuru(fegu), selçuk, donk, maicon, muğdat, linnes ve altyapıdan çıkacak birkaç genç bence kulübe ve ztk maçları için sırıtmayan isimler.
  • ne yapalım para yok diye klüb'ü araplara mı satalım?
    belki bizde city, chelsea, psg oluruz..
    (gomis belhanda feghouli) hepsine teklifler var zaten.. alternatifleri henüz belirlenemedi veya cok ciddi paralar isteniyor.. o yüzden ne yazık ki satılamıyor..
    elde patladı diyen zibidikler varda.. babelin negredonun atibanın satıldığı piyasada bizim topçular elde patladı öyle mi baliciye bak:)
29380 entry daha
hesabın var mı? giriş yap