36900 entry daha
 • yaz transfer döneminde gol kralı forvetini satıp, yerine transfer yapmadan eren derdiyok diye bir kazma ile sezona başlamışsın.

  bir şekilde yarışın içinde kalabildiğin koca bir ilk devre bitmiş.

  transfer sezonu açılır açılmaz 2 tane forvet açıklaman gerekiyor ama geldiğimiz noktaya bak.

  eldeki kazma bile kadro dışı kaldı, antalya kampı bitti, 3 gün sonra kupa maçı 6 gün sonra lig maçı var fakat ortada forvet yok.

  sizin yaptığınız yapacağınız yöneticiliğinizi s.
 • 14 ocak 2019 tarihine kadar futbol için en az bir adet forvet transferi ve iyi forvet transferi yapmazsa yönetimini istifa ettirecegimiz kulüp.
  kredin bitti inanol baskan. kasimpasa diagne’yi, trabzon rodellega’yi bulup getiriyorsa sizde bulup getireceksiniz lan.

  15 ocak 2019 editi: istifa edin siktirin gidin.
 • sol frame'de gördüğüm her yabancı ad soyad kombinasyonuna "herhalde bu da forvet transferidir artık" diye tıklamama sebep olan kulüp. ayıp ki ne ayıp.
 • bütün o gaza rağmen gs tarihinin gördüğü en çapsız, iş bilmez yönetimlerden biri olduğunu iyiden iyiye düşündürmeye başlayan yönetime sahip kulüp. dürüst insanlar olduğundan şüphe duymuyorum ancak 6 aylık süreçte, futbol ve basketbolda bariz şekilde takımlar geriye gitti. maalesef transferde alırken de satarken de rezalet işler yapıyorlar.

  mesela paok yunan liginde 2 yılda 28 gol atmış adamı, rodrigues ve gomis'in gittiği lige 11 milyon euro'ya sattı. bizim yönetimin gomis ve rodrigues'ten aldığı para 15 milyon euro. yani araplardan kazık yiyen ilk kulüp gs olabilir. adamlar karşısında enayi bulmuş gibi belhanda'ya 6 milyon euro önerip alabileceğini zannediyor.

  ozan kabak konusunda da işi beceremeyince siteden çocuğu taraftarın önüne attılar. fatih terim olmasa çocuk kesin gidecekti. bu kadar vasıfsız bir yönetim var. sırf şu serbest kalma maddesini kaldırsanız yeterdi. 15'e rahat satacağın adamı 7.5'a kaptıracaksın.

  son olarakta alan carvalho transferi olmazsa, demba ba'dan başka alabilecekleri oyuncu olduğuna inanmıyorum. batshuayi filan konuşuluyor. böyle göz önünde olan futbolcuları ancak ünal aysal tipinde başkanlar getirir. şu an transferin başına vizyonsuz abdurrahim albayrak'ı koymuşlar, bu adam gs'ye büyük bir oyuncu getiremez. umarım ikinci bir rezillik yaşamayız. maalesef bu yönetim büyük bir hayal kırıklığı.
 • başta çok desteklemiştim de, yönetim sonradan suçtu batırdı, abdurrahim albayrak istifa etmeli, uluslararası bağlantıları olan birisi transferle ilgilenmeli, bırakın fatih hoca kendi yapsın transfer görüşmelerini bari aq
 • para var sanki de transfer istiyorsunuz. florya gitti, riva gitti bu ergen taraftar gitmedi.

  kale direklerini teminat gösterip kredi çekerek ronaldo'yu getirelim beyzadelerimize, yüce gönüllerinizle kabul eder misiniz?

  3 milyar tl borcu olan futbol kulübü mü olur lan? manyak mısınız siz? spacex bile bu kadar masraflı değil, paşalar korsan linkten şampiyonluk izleyecek diye 100 yıllık kulüp batık halde.

  batsın arkadaş. galatasaray dediğin beyoğlu'nda bir lisedir. 18 kulüp demirören'in elinden teneke alacak diye milyar dolarlık yatırım mı olur? gerizekalı mısınız siz evladım? gider akp'yi eleştirirsiniz bir de.
 • maçları korsan izlemiyorum, ürünlerimi korsan almıyorum ve galatasaray'ın forvetsiz oynayacak bir kulüp olduğuna da inanmıyorum.

  ilk ikisi ekonomik durumlardan olabilir, siz bilirsiniz ama sonuncusunu iddia etmek aptallıktan başka bir şeyden olamaz.

  neymiş riva mı varmış, florya mı varmış. afrika'dan futbolcu getirip 5-10 katına üç büyüklere yaslayan anadolu takımlarında da riva var, florya var ne de olsa(!)

  araba var ama yakıt yok. mümkün mü böyle bir şey?

  galatasaray forvet alamayacak duruma geldiyse kapansın madem. aptal aptal konuşuyorsunuz.
 • 'galatasaray forvet alamayacak duruma geldiyse kapansın madem' nasıl cahillik kokuyor bu cümle. kuruluşu 19. yy'a dayanan camianın futbol takımı kapatılacak amk forvet alamıyor diye. bu mantıkla da kulüp 15 yıl önce kapatılmalıydı. borçla,krediyle futbolcu transfer ediliyorsa mantığınıza göre kulüp kapanır.

  olaylara farklı bakın biraz.

  114 yıllık futbol kulübü. kuruluşunun özellikle 90. yılından sonra ekonomik problemler yaşıyor. ve 15 yıldır her geçen gün kötüye gidiyor.
  bu kulübün önünde uzun yıllar var, çok büyük camia. uzun vadede sağlıklı transferler(sizin sevdiğiniz) ve başarı için finansal reform gerekiyor.

  algınızı bir kenara bırakın şöyle düşünün bu kulüp 105. ve 110. kuruluş yılları içerisinde geçmişteki harcama alışkanlıklarını değiştirecek . ekonomik yapılanmaya gidecek. gerekirse bedelini de ödeyecek. ne kaybeder. sadece bugün için mi varsınız? geleceğe yönelik planlarınız, hedefleriniz yok mu? sizin hayatınızda sadece bugün mü var?
  önümüzde 2030 - 2060 - 2080 . sürdürülebilir başarı , sürdürülebilir yapı. bunlar size ne ifade ediyor?

  bir başka yazar paok'un 10 milyon € ya satıldığını örnek gösterip. garry ve gomis'in satış rakamlarına gönderme yapıyor. transfermarkt incelemesi yapıp burada genelleme yapmayın amk. son 2 sezon içinde paok'un sattığı bu futbolcuyu 3 maç izledi mi bu yorumu yapan arkadaş? her futbolcunun hikayesi, şartları farklıdır amk. yalan yanlış genellemeler yapmayın. gomis ve garry satışlarının zamanlamasını eleştirin, kendi görüşünüzdür, hatta bonservisini de az bulursunuz ama doğru kıyaslama yapın amk. burada yazılan her şeyi dikkate alanlar var sonra bilgi kirliliği oluyor. bu satış rakamlarını beğenmeyenler. satışından bir sezon önce nasıl göndeririz diye düşündüğümüz cavanda'nın 2.4 milyon € satışını dile getirmiyor. semih kaya'nın kimsenin beklemediği 2 milyon € satışını dile getirmiyor.

  16 milyon euro ya sattığın ndiaye'yi 6 ay sonra 750 bin € ya geri kiralamak size ne ifade ediyor?

  yine aynı arkadaş basketbolda kötüye gittik diyor. bir aç bak bakalım geçen sezonla bu sezonu kıyasla. maliyetleri ve başarıyı kötüye mi gitmiş iyiye mi gitmiş?

  entry giriyorsunuz 4-5 madde yazıyorsunuz , arada kısmen haklı yazılarınız oluyor geri kalan maddelerde öyle sıçıyorsunuz ki doğru yazdıklarınızda havada kalıyor.

  edit: yazım hata düzenlemesi
 • dursun özbek'ten daha kötüsü olamaz derken mustafa cengiz resmen ' hold my beer' dedi.
 • bundan sonra gelecek başkan galatasarayı oyle borçlara sokacak ki, mustafa cengizin bütün yaptıkları düzenlemeler kemer sıkmalar anlaşmalar boşa gidecek... bu işler böyle. insanlar para harcamayı sever kemer sıkmayı değil.
215 entry daha