38149 entry daha
 • türkiye’nin en taşşaklı camiasıdır. aşkımızdır, sevdamızdır.

  aylar evvelinden tff’yi istifaya davet etmiş ve tüm kurullarıyla birlikte görevi bırakmalarını talep etmiştir.

  https://www.galatasaray.org/…kulup/tff-istifa/42849

  namoğlu diye ağlaşıp, demirören’e ses çıkaramayan algıcı köpekler ise biz koydukça zırlamaya devam edecek.
 • https://www.galatasaray.org/…kulup/tff-istifa/42849

  okurken tekrar gururlandım.

  kralların takımıdır.
 • son trabzon maçının ilk 20 dakikasında galatasaray'ın oynadığı futbolu gördükten sonra birtakım çevrelerin korkudan, hasetten ve çaresizlikten tir tir titreyerek sinir krizi geçirip sabahlara kadar hakkında algı operasyonu yapmaya başladığı kulüp.

  türkiye spor medyasında her zaman var olan fakat bu sezon itibariyle tavan yapmış bir galatasay düşmanlığı var.

  önce 4. yıldız, ardından fatih terim'in yeniden takımın başına geçmesi ve hemen akabinde gelen geçen seneki kritik şampiyonluktan sonra bu sezonun daha ağustos ayındaki süper kupa maçından başlayan hakem skandalları ligin ilk yarısının ortalarına gelindiğinde alenen bir operasyona dönüşmüştür. zira fatih terim-galatasaray birlikteliğinin uyumlu bir şekilde devamının lige nasıl bir ambargo koyduğu daha önce birkaç defa görülmüş ve 2. ambargo sürecinin federasyon, milli takım bilmem ne diyerek aziz yıldırım ve yıldırım demirören tarafından nasıl baltalandığı da herkesin malumudur.

  geçen sezon kurduğu iyi takım ve sonra fatih terim'le gelen 21. şampiyonluk sonrası bu sene de şampiyon olup yeniden şampiyonlar ligine gidersek maddi manevi arayı açacağımızı ve lige yeni bir 4 yıllık ambargo sürecinin başlayacağını düşünüyorlar. haklılar mı? çok haklılar. fakat bunu engellemek için başvurdukları yöntemler çok zavallı ve aşşaalık.

  18/19 sezonunun ilk devresi itibariyle bariz şekilde ve inatla var'a gitmeyerek, gidilse de görmezden gelerek en az 8 puanımız cayır cayır çalındı. cezaları saymıyorum bile.

  diğer büyüklerin erken patlaması sonucu hükümet destekli takımın tek rakibi biz kaldığımız için bizi yarıştan düşürmek adına ellerinden geleni yaptılar ve bunlar o kadar kör gözün parmağına yapıldı ki, başkandan hocaya, yardımcı hocadan taraftara hâttâ kimi tarafsız rakiplere kadar herkes galatasaray'a açık bir operasyon çekildiğini gördüler. 1 değil 2 değil 3 değil en az 4 maç üst üste o kadar net hatalar yapıldı ki insanlar ruh sağlığını yitirecek raddeye geldi. hoca, oyuncular, başkan aylarca ceza aldı, sahaya çıkaracak oyuncu bulamadık.

  bu sene bizim uğradığımız hakem facialarının 10'da 1'ine başka bir takım uğrasa şimdiye çoktan ligden çekilmiş, aihm'e falan gitmişti. biz vallahi inanılmaz sağduyulu ve efendi bir camiayız bak gaasaraylıyım diye demiyorum. ilk devre resmen soykırıma uğradık.

  bütün bunlara rağmen sakatlar geri döndü, cezalar bitti, devre arasında çok başarılı transferler yaptık ve 21. hafta itibariyle liderle aramızdaki puan farkı sadece 6 ve lider takım türk telekom arena'ya gelecek. ve hepsinden önemlisi dün geceki trabzonspor maçında öyle bir 20 dakika oynadık ki herkes her şeye rağmen 22. şampiyonluğun gümbür gümbür geldiğini gördü.

  işte dün geceden beri kopan bütün tantananın sebebi bu. ne yaparlarsa yapsınlar durduramıyorlar, bunca badireyi atlatıp her türlü operasyon rağmen hala şampiyonluğun en güçlü adayı olduğumuzu görüyorlar ve bunu hazmedemiyorlar. çaresiz kaldılar, kuduruyorlar, atacak barutları kalmadı artık. son çare olarak dün gece oynanan trabzon maçında yaşanan ki ekuban'ın penaltı pozisyonu hariç her maçta olabilecek gayet sıradan hakem hatalarını galatasaray lehine yapılan bir operasyon olarak göstermeye dönük algı operasyonu yapmaya çalışıyorlar ki bundan sonraki maçlarda hakemler baskı altına girsin.

  arkadaşlar... biz bunları yemiyoruz, ilk devrede olan biten o alçakça kumpası da yemedik, biz feryat ederken o belediye takımının yancıları olmaya utanmadan çıkıp bildiri yazanlar şimdi bıçak kemiğe dayandı temalı basın toplantısı yapacakmış. yapın, o paralı köpeklerinizi sabahlara kadar anırtın tv'lerde, gastelerde yönetim - fatih terim kavgalı haberlerinizi yaptırın satılık muhabirlerinize, elinizden geleni ardınıza koymayın. top tüfek serbest, ne varsa gelin, dur du ra ma ya cak sı nız.

  beyler, kurdun dişine kan gitti, geçmiş olsun.
 • "çok sağlam takım olmuş". bu söz bir galatasaraylı olarak bana değil bir bjkli arkadaşıma ait. buradaki holiganların aksine etrafımızda her türlü takımdan adam var. maçı da iş sebebiyle fener-bjk-gs(ben) arkadaşlarla izliyoruz. ilk yarım saat sonucunda bjkli arkadaşım "çok sağlam takım olmuş" dedi. trabzon nefes alamıyordu.
  şimdi bu arkadaşın tiner çekmiş+holigan olanı da görüyor bu futbolu. cimbom attıkça bu zıplıyor fetö-tetö diye. tutunacak dalı yok çünkü.
  fenerlilerin derdi nedir bilemiyorum. fazla dibe dalıp birden çıkmaya çalışmak vurgun yapar. vurgun yemiş olabilirler. ağır ağır çıkmak da fayda vardır ki kayseri o dengeyi kurdu.
  neyse efendim. bir takım taraftarına ki hangi takım olursa olur ağır ithamlarda bulunurken bir dönüp bakın etrafınızda.
  not: sözlüğe ara ara gelenler için açıklama yapayım. bir grup ergen var. whatsup'tan organıze olup başlık açıp hakaret ediyorlar. yani düşünceleri tüm beşiktaş veya fenerbahçe'yi bağlamaz.
  not-2: buradan galatasaray hukuk bürosuna da açık çağrım var. adamlar artık eleştiri ve dalgayı geçti aleni hakarete vardırdı işi. ekşi sözlük yönetimi de sessiz kalıyor bu aşağılamalara. illa bu yazıları da okuyanlar vardır.
 • yaklaşık 100-150 kişilik muhtemelen de tek elden yönetilen bir troll ordusunun hedefi olmuş takımım. bir siz akıllısınız ya hiçbirimiz anlayamıyoruz troll hesaplar olduğunuzu. neyse ki sözlük gözden ve gönülden uzak tutma seçeneğini bizlere sunuyor da bir daha bu leş tiplerle muhatap olmak zorunda kalmıyoruz.
 • düşmanlarının anasını luyindama siksin...
 • uefa ve süper kupa sahibi, 4 yıldızlı, tartışmasız en büyük, dünyada da en tanınmış türk takımıdır.
  sembolü boş yere aslan değildir, çakallar o asilce yürürken korku ile izlemekte, uzaktan havlamaktadır.
  yürüyedur.
 • efsane futbolcusu: hakan şükür
  efsane hocası: fatih terim
  sempatizanlarından birkaçı: abdullah öcalan , fethullah gülen olan takım. başkaca diyeceğim yoktur.
 • avrupadan kupa getiren ülkedeki tek futbol takımıdır. bazı orospu çocukları bunu ıslak rüyalarında bile göremez.
179 entry daha