36801 entry daha
  • galatasaray bir değerdir.

şampiyon olduğu dönemlerdeki kaos ortamının üstesinden gelebilecek ender takımlardan biridir. bakmayın hakemdi, federasyondu bilmem neydi diye ağlayanlara. işin ucu kendilerine dokunduğu zamanla dokunmadığı zaman ki oynaklıklarına cümle alem şahit oldu. yine de kendi başarısızlıklarını görmeden arsızca dil uzatıyorlar.

çok kötü şartlarda şampiyon olduk. cevat güler zamanı, fatih terim'in tribünlere yollandığı dönem, prandelli sonrası... eğer olur da şampiyon olursak bu sezon benim için en anlamlı şampiyonluk olacak. çünkü ne yaşadığımızı bizden başka kimse anlayamaz. ilk yarıdaki fener maçından sonraki zamanı çok net hatırlıyorum. sakatlıklar, cezalılar ve fatih hocanın yokluğuyla geçen süreçte şampiyonluğa o kadar inanmışlık vardı ki o maçlarda ne kadar az puan kaybedersek ikinci yarıya o kadar avantajlı gireriz diyordum. aynı şekilde düşünen bir sürü taraftar olduğuna da eminim.

siz de bir düşünün öyle bir ortamda bile şampiyonluğuna inanç var. aldırmayın milletin bahanelerine. bakmayın yazacak sayfalar dolusu cümleler var aslında. galatasaray bir değerdir dediğim gibi. bu değere sahip olmak ayrıcalıktır. onun kıymetini bilin.
  • bu seneyi de çocuklarınıza ve torunlarınıza anlatırsınız alnımızın teriyle şampiyon olduk diye. helal olsun.
  • bugün oynadığı (bkz: 11 mayıs 2019 çaykur rizespor galatasaray maçı) tarihinin özeti olan takım. kural hatasıyla verilen bir penaltı, faulsüz kırmızı kart yetmedi bir de temassız penaltı ile maçı çevirmeleri sağlandı. allah belanızı versin.
  • akp'nin seçimlerde chp oy çaldı demesi neyse gslilerin bize karşı operasyon var ağlaması da odur.
  • türk spor tarihinin utanç kulubudur.
    tarihi gunahlarla doludur.
    bugun buna bir yenisi daha eklendi.
    gurur duyun.
  • bir maçta bir rakibini yenmesine rağmen ligdeki diğer 16 takımı da ağlatan takım.
    havaya girersen galatasaray çakar sana ayık olun!
  • şike soruşturması geçirmiş kulüplerinin taraftarlarının şike ile suçlaması komik ve talihsiz olan kulüp.
    kendi tarihinizdeki karanlık noktaları unutup, kulübünüz masummuş gibi davranmayın, samimi değilsiniz, yemiyoruz.
  • türk futbolunun akp'sidir.
  • abd'de bir laf vardir: kotu hirsiz yakalanir, iyi hirsiz yakalanmaz.

sike sorusturmasi gecirmemesi gs'nin sike yapmadigini gostermez.
6532 entry daha