32035 entry daha
  • son bir iş dostum, sadece lanet olası son bir iş.

(bkz: 19 mayıs 2019 galatasaray m.başakşehir maçı)
  • gördüğüm en çirkef, en ikiyüzlü, en utanmaz taraftara sahip spor kulübü.

3. haftada beşiktaş'ın yediği ilk gole* kural böyle derken,

6. hafta akhisar'dan yedikleri golün *sayılmamasına ses çıkarmazlar.

8. hafta muslera'nın kart dahi görmemesine* * şaşırmazlar, bu maçta faulle attıkları gole winnerlık derler.

hocaya, topçulara 5-10 maç ceza verildiğini unutmazlar da, tekme tokat futbolcu kovaladıklarını, hocalarının yaptığı açıklamaları hatırlamazlar.

21. hafta yoktan var edilen penaltıyı*nagatomo'nun defalarca fuck off demesine rağmen kart görmemesini* diagne'ye gösterilmeyen ikinci sarı kartı * trabzon'un verilmeyen penaltısını* hiç konuşmazlar.

22. hafta daha maçın başında diagne'nin verilmeyen kırmızı kartını*görmemiş gibi yaparlar.

28. hafta için hüngür hüngür ağlarlar hakem de hakem diye ama biri de çıkıp "biz 45 dk 10 kişi oynayan ezeli rakibimize karşı top oynayamadık, bir de üstüne 10 kişiden gol yedik" demez. aksine bildiriler yayınlanır, medya ile başakşehir'in kollandığı, şampiyon yapılmak istendiği aşılanır.

lan bu galatasaraylılar hakem diyo falan, kim atıyo bu hakemleri maçlara deyip bakıyosun. mhk başkanı sabri çelik.

29. hafta 19. dakikada emre akbaba'nın kırmızı görmediği pozisyonu *
    30. hafta luyindama'nın kırmızı kart görmediği pozisyonu* bir tanesi bile çıkıp konuşmaz. bu haftalarda konuştukları şey, daha önce başakşehir'i şampiyon yapmak isteyen tff ve mhk'nin gümbür gümbür gelen beşiktaş'ı şampiyon yapmak istemesidir.

31. haftayı buraya bırakıyorum. vida'ya, lens'e, caner'e gösterilen sarı kartı, beşiktaş'ı maçın başından itibaren sindiren hakemi, yenilen komik golleri, luyindama'ya, belhanda'ya verilmeyen kırmızı kartları siz izleyin.

rize maçında yaşananlar da cabası.

rize'nin fenerbahçe'yle yakın ilişkilerinden rahatsızlık duyarlar ama, her olayda ankaragücü başkanının galatasaray'ı savunmasına tek kelime etmezler. böyle de omurgasızdırlar.

14/15 sezonu son 5-6 haftaya bakıyosun, yine aynı.
    17/18 sezonu son 5-6 haftaya bakıyosun, yine aynı.

şampiyon olup avrupa'ya gidiyosun, şamar oğlanı yapıp gönderiyolar ama.. nerde winnerlık?

hiçbiri kabullenmez adalet değil ayrıcalık istedikleri için diğer 17 kulübün hakemleri savunmasını.
    hiçbiri kabullenmez winnerlıktan değil, son haftalarda göstere göstere kollandıkları için şampiyonluk kovaladıklarını.
    ve hiçbiri utanmaz biz winnerız, ağlayın, kudurun derken.

şimdi ligi izlediğimiz zaman çok daha iyi anlıyoruz "vahap beyaz, ahmet çakar, şerefsizsin galatasaray" bestelerini, neden "şerefli ikincilik"lerin söz konusu olduğunu, 14 yıllık şampiyonluk hasretine nasıl son verildiğini..

kendini savunacak argümanın olmadığı için istediğin kadar ağla/kudur yaz, sizin dışınızda tüm türkiye gördü gerçeği, içiniz alıyosa daha fazla konuşmaya gerek yok.

not: bunu rize maçının olduğu gün yazmıştım içim soğusun diye. extra araştırma yapmadan, lig boyunca yakın arkadaşlarımla tartıştığım pozisyonları derledim daha sonra atmaktan vazgeçmiş kenarda dursun demiştim. ancak akhisar maçından sonra bugün bile "üzerimize oynuyorlar, başakşehiri kollayacaklar" diye algı yaratıyorlar ya, gerçekten inanılmaz bir güruh.
  • orospu çocuklarının kıskandığı türkiye'nin en büyük spor kulübü. 22.şampiyonluğu almasına 1 maç kaldı sadece.
  • şampiyonluğu kazanılacağı gün, beşiktaşlılara 00:00'da copy-paste karalama entrysi girdirten kulüp.

edit: ahahahahahaahahahhahahwhzjwkdnwkshwjshwhzjw kudurun lan. hakemlere, tayyip'e rağmen şampiyon olduk. siz burada hala "hakemler, mhk, derin galatasaray" demeye devam edin.
  • biricik sevdam. yarın şampiyon ol be. 100 tane taraftarı olan kulüp şampiyon olacağına milyonlarca insan sevinsin. belki bir günlüğüne dertlerini unuturlar.
    beşiktaşlıyız, duruş, efendilik, imamoğlu falan feşmekan üfüren tiplerin başakşehir şampiyon olsun diye döndüklerini izlemek de aslen üzücü. bakın lan bakın utanın. taaaa nisan ayı beşiktaş'ın sinsi sinsi gelip şampiyon olması başlığına neler yazdık aylar öncesinden. hala da aynı fikirdeyim. lakin siz hep riyakardınız. hakem makem hikaye. maskeniz düştü.
    (bkz: #89233242)
    (bkz: #89393191)
  • bugün şampiyonluğunu ilan edecektir.
  • "efendiler yarın şampiyonluğu ilan edeceğiz."
    fatih terim, 18.05.2019
  • hakkında şöyle uzunca bir entry girilmiş.
    (bkz: #90244675)

okumayanlar için özet geçeyim;
    "uzun yazdım ki, haklı gibi görüneyim."

entry'de iddia edilenlerin neredeyse %80'i hatalı veya "taraflı" yorumlar.

arkadaşlar aklı, izanı, vicdanı olan hiç kimse 2018-2019 sezonunda galatasaray'ın sezon başından sonuna kadar paramparça edildiğine itiraz edemez.

galatasaray'ın trabzon maçında kazandığı %1000 penaltıya "uydurma" diyecek kadar futbol kurallarından bi haber olduğunuza çok net bir örnek.

marcao-ekuban pozisyonuna penaltı deyip, onyekuru'nun rize maçındaki pozisyonuna penaltı verilince ortalığı ayağa kaldırmak dürüstlükten ne denli uzak olduğunuza çok net bir örnek.

beşiktaş maçında beşiktaş'ın oynadığı 3. bölgede sert pres oyunu neticesinde ilk yarıda yaptığı 10+ faulü görmezden gelip çıkan kartlara "sindirme operasyonu" tanımı yapmak, futboldan da ne kadar uzak olduğunuza çok net bir örnek.

yine aynı arkadaş galatasaray ve avrupa'da şamar oğlanı olmak temalı saçma sapan bir iddiada da bulunuyor. şampiyonlar ligi tarihinin en büyük şamar oğlanı kimdir, biz de, siz de, tüm avrupa da çok iyi biliyor. *

şimdi tek tek yanıt vermeyi çok isterdim ama futboldan ve dürüstlükten bu kadar uzak insanlara anlatacak pek fazla bir şeyiniz olmuyor.
  • bugün galibiyetiyle beraber ya türk futbolunda arayı en yakın takipçisi ile 3 maça çıkarıp büyük bir adım atacaktır, ya da mağlubiyetiyle beraber türk futbolunun dibine yerleştirilen dinamitin patlamasına sebep olacaktır.
25635 entry daha
hesabın var mı? giriş yap