40739 entry daha
  • 1 sampiyonluk kadar borcu kalmis camiam.

allah'in izniyle onu da basaracagiz, yeter ki su liseli güruh mevcut yönetimin önünü kesmesin, cok güzel isleyen bir sistem var, sirf kendi rantlari icin hukuki olarak yönetimin yoluna tas koyulmamali (herkes bilir ben abdürrahim'i sevmeyen biriyim).

kendi egosunu 100 yillik kulübün önüne utanmadan koyan tüm galatasaray görünümlü sahislardan nefret ediyorum.

her transferde yangin yapan yanginci taraftar transferden önce bu olaya kitlenmeli, sosyal medyada ortaligi yakmalidir, isimizi saglam tutalim 3 sene daha kafamiz rahat olsun, zaten borc kapaninca bayern gibi oluruz her türlü.
  • https://twitter.com/…tatus/1138865169075978240?s=19

liseliler yine işbaşında. mustafa cengiz yönetiminin transfer yetkisinin askıya alınması için liseliler mahkemeye başvurmuşlar. bunların bir çıkıntılık yapmalarını bekliyordum zaten de, bu sefer muhalefet etmekte çağ kapatıp çağ açtılar resmen.

koskoca kulüp daha iki sene önce dursun özbek'in karşısına rakip çıkaramıyordu. şimdi borç önemli oranda azalınca akbaba gibi üşüştüler yine kulübün başına. şampiyonluk ertesi yazmıştım. galatasaray'ın yeni sezonda en büyük rakibi kendisi olacaktır diye. ama işi bu noktaya getireceklerine herhalde ben değil mevcut yönetim dahi ihtimal vermemiştir.

inşallah birgün bu akbabalardan da kurtulacağız. o zaman işler çok daha kolay olacak.
  • eğer muhalefet mevcut yönetimin elini kolunu bağlamaya çalışıyor ise yönetim ve fatih terim çıkıp bu muhalefetteki yavşakları tek tek basına açıklamalı. kimin galatasaray düşmanı olduğunu tüm galatasaraylılar bilmeli. stadda herkes koro halinde bu yavşak muhalefete ana avrat söver ise belki galatasaray'ın iyiliğini düşünürler.
  • emekliliği gelmiş futbolculara milyon dolarlar verip dünya yıldızıymış gibi muamele yapmasını istemediğim kulübüm. bonservis ücreti olmasa da almayalım artık. zaten onlarda bonservisi ücreti yok diye çuvalla imza parası indiriyorlar ceplerine. babel ne allah aşkına? ne kadar imza parası yani hava parası verilecek? emeklilik ikramiyesini hangi kulüp üstlenecek diye bekliyordu o da bizde patladı, son imzası güldürmedi. takıma faydalı olur ama bir genç yıldız adayını her türlü tercih ederim. fatih terim maalesef seviyor böyle veteranları. 3 milyar küsür lira borcumuz varmış, dünyadaki bütün babelleri satsak ödeyemiz o borcu. milyon dolar yıllık ücret vermemeliyiz böyle futbolculara. gençlere yatırım şart. linnes, bruma, rodrigues sonrasında marcao ve luyindama. alt yapıdan daha fazla ozan'lar çıkarmalıyız. bu çizgiden şaşmamalıyız. yönetimdeki dinozorların değişmesi lazım 90'lar futbolu geride kaldı. babeli alsan da şampiyonlar liginde başarılı olamazsın zaten, sadece türkiye liginde şampiyon olmak için ise babel gibi adamlar artık lüks.

tamam bir barcelona, manchester olamayız ama en azından ajax, porto seviyelerine yaklaşalım!
  • şampiyonlar ligi çeyrek finali ve üstü türk takımları için artık hayal ötesi.

çeyrek finalin 7 takımı nerdeyse banko her sene bir sürpriz takım çıkıyor. bunun için borç batağında olan kulüplerin bol keseden para harcaması gereksiz. hedef en az iki yıl daha tsl şampiyonluğu olmalı.

beşinci yıla düşük maliyetli , yetenekli ve oynayarak tecrübe kazanmış gençlerin içine konacak pahalı yıldızlarla belki bir avrupa ligi finali daha gerçekçi. bu bile imkansıza yakın.

liseci ibişlerin son çırpınışları bunlar. eğer bu seferde mustafa başgan boyun eğmezse önümüz çok açık.
  • tarihinin en başarılı başkanlarından birisinin başını yemeye hazırlanan kulüp. galatasaray liseliden korkacaksın arkadaş, bu adamlar kendilerinden olmayana karşı ciddi bir düşmanlık besliyor gerçekten.
  • 11'deki mahkeme 14'e alınmış. umarım şu liseli denen galatasaray düşmanlarını üzen ve gerçek galatasaraylıları sevindiren bir karar çıkar. cidden işler yolundayken daha ne istiyor bu dinazorlar anlamış değilim.
  • şampiyonlar ligi şampiyonu hayali kuran ama imkansıza yakın hatta imkansız olduğu için açıktan söyleyemeyen spor kulübü. bence biraz kura şansıyla yarı final oynasa benim için büyük başarı. abi biraz mantıklı olun, bu sene çeyrek finale bile kalanlara baksan hangisinin galatasaray hangisinin potansiyelinde. bizim takımların başarılı olması ajax'ı örnek alarak olabilir.

bir de ünvana takılmaya gerek yok. varsın şampiyonlar ligi olmayalım, 2 senede bir çeyrek final oynasak da yeter.
  • şampiyonlar ligi şampiyonluğu hayalini önümüzdeki ya da bir sonraki sene için kurmayan takımdır. kısa vadedeki hayali sürekliliği olan bir kulüp yapısı kurmak ve şampiyonlar ligine giden yolun asfaltını atmaktır.*

ilklerin ve enlerin takımı olduğu için şampiyonlar ligi şampiyonluğunu bir türk takımı alacaksa bu elbette galatasaray olacaktır.
  • kimler mi bu ihanetin başını çekenler ve yönetimin tüm imza yetkisini elinden alarak galatasaray ı kayyıma doğru götürmeye çalışanlar..
    işte içimizdeki akrepler ve çiyanlar:

arkalarında ve başlarında bazı önde gelenler:
    duygun yarsuvat denen zat
    ve istanbul galatasaraylılar derneği malum levent cemiyet..

plasede inan kıraç
    galatasaray eğitim vakfı

yönetimin tüm yetkileri alınsın ve kayyıma gitsin diyenler;
    kulak buruncu müzmin başkan adayı prof .ahmet özdoğan..
    ortaokul mezunu psikolojisi bi garip barış cenk akkaya..
    boşanma avukatı kemiksiz metin ünlü..
    piar yapmaya çalışan avukat gollum metin sinan aslan ve gn krl yöneten diğer 5 kişilik divan şürekası..(adlarını yazmaya bile üşeniyor insan..o kadar değersizler)
    ve lisecilerin bile sevmediği şirret liseci hatice günay denen ..
    ve iç güveysi kocası(adını bile yazmak zül geliyor..)

ve arka planda pusudaki leş kargaları:
    kanadaya 12.5 milyon us dolara maket yaptıran, aig rezilliğinin mimarı efsane f.süren ve damadı şehriyarı kuruyu yaşı sever burak elmas..
    ali dürüst ve papermoon tayfasından yancıları fatih altaylı..

ve tabiiki fiziki yatak verici dursun özbek...
    yazmaya gerek ver mı niteliğini?
    yazıklar olsun hepimize..
    bunları barındırdık barındırıyoruz içimizde..
    edit ek: unutmuşum karanlıkta saklanan inan kırac ın beslemesi, hesapcı sinsi(ne kadar benziyor dimi pig e):
    eşref hamamcıoğlu..
79 entry daha