41077 entry daha
  • fernando niye gitti ya iyi oyuncuydu diyenler uzay da mı yaşiyor?adam gitmek için yanip tutuşuyor alo.kulube ihtar çekti alacakları için.burda oynamak istemiyor.oyuncuyu bir sene daha zorla tutabilirsin ama verimli olabilir mi sizce?gemileri yakmış adam zaten.takip edin biraz gelismeleri de oyle yorum yazın.
  • bundan sonra oyuncu sattığında fenere transfer olamaz maddesini mutlaka anlaşmaya ekletmesi gereken spor kulubu.

boyle bir saçmalık var mı, şampiyon kadroyu resmen birebir kopyalayip hazıra kondu adamlar.

tanim: madem baş edemiyoruz bari komple galatasaraya donuşelim amacında rakipleri olan futbol kulubu.
  • diagne'nin satışından gelen parayla forvet almadan da yoluna devam edebilecek takım. fatih terim düşünüyor mudur bilmem ama benim aklıma şöyle bir plan geldi.

muslera

mariano - luyi - marcao - nagatomo

linnes - seri - belhanda- onyekuru

feguli

babel

geçen seneden bu takım santraforsuzluğa alışık, feguli'de onyekuru'da orta yapan tipler değiller. o yüzden ana plan topu babel ile buluşturmak olabilir. maç sıkışırsa onyekuru babel yer değişip mitro forvete geçebilir. ama şu kadro deplasmanlarda çok iyi iş yapar gibi. linnes-seri-belhanda-onyekuru inanılmaz tempolu adamlar. önlerindeki feguli ve babel'i rahatlatırlar. şener ve emre taşdemir görece kolay maçlarda yaşlı beklerimizi dinlendirebilir. kapanacağımız zaman feguli ve babel kanada doğru açılıp adamları karşılayabilirler.. forvete transfer yapılmayacağı için diagne'den gelen para ile onyekuru kiralanabilir, seri için bonservis harcanabilir (zarar ettirmez)

ola ki mariano satıldı onun yerine linnes sağ beke geçer, sağ açığa da konopylanka zorlanabilir belki, o da dehşet bir tablo olur. tabii bunlar sadece teori, bir fikir, uygulaması kötü de olabilir.

ayrıca yedekten gelecek emre mor ve jimmy durmaz gibi isimleri de henüz saymadım, benim aklıma yattı bu teori.
  • taklitler aslını yaşatır.

galatasaray scout ekibi her sene sahte bir liste yayınlaması gerekiyor bence... bazı kopyacı dangalaklara yanlış futbolcu aldırtıp, paralarını boşa harcatabilirler böylelikle...

ama böyle gidip yönetim olarak alacakmış gibi çataçat pazarlık filan yapılmalı, fiyatı da yükseltilmelidir sahte listede adı olan futbolcuların....

şimdi aklıma geldi de benim aklıma gelen şey, bu işi senelerdir yapan scout ekibinin de, yönetimin de aklına mutlaka gelmiştir ya la...
  • bu sene de şampiyon olursa birini fener'e hediye etmesi gereken dev. yazık la adamlar taklit ede ede heder oldular bütün artıkları alıyorlar aq.

madem bir galatasaray olamıyoruz o zaman olmaya çalışıyor gibi yapalım diyorlar. mali koç'a al hayrıma ömer bayram, ahmet çalık desek allah razı olsun diyerek ayaklarımıza kapanır.

zaten israfil aleyhisselam sur'a üfürene kadar şampiyon olamayacaklar bari bir heves yine kafaya oynayıp kafasını alsınlar her zaman ki gibi.

bir de ne geldi lan aklıma gece gece. şu şampiyonluk maçı var ya taşşakşehir'i 2-1 yendiğimiz.

ilk golü attılar allah belamı versin o kadar rahat ve emindim ki bu takımın 2-3 gol yese bile maçı çevireceğinden.

galatasaray'lı olmak ne güzel şey lan ne zaman final düzlüğüne girsek böyle bir rahatlık taşaklarda gevşeme falan oluyor.

abi nasıl olsa bu takım şampiyon olacak diye relax oluyorsun. sırf bu duygu için gelecek nesiller galatasaray'lı olmalı.

eşim ve ailesi fenerli olduğundan dolayı çocuklarımıda fenerbahçe'li yapmaya çalışıyorlar tamam benim gibi fanatik galatasaraylı olmasınlar ama en azından çocukların akıl ve ruh sağlığını bozup erken yaşlandırmayın amk.

baldız son şampiyonlukta; "baba bizi neden galatasaray'lı yapmadın" dedi. kısa bir sessizlikte sonra tempo tuttu ve dedi ki;

"cimbom galatasaray galatasaray cimbom bom cimbom galatasaray şampiyonum cimbomum"

babası el cevap: "sussana salak oğlu salak."

hah işte ben de bunu demeye çalışıyorum. ulan höykürdüm amk asldldkfkfkgkgk.
  • ligin tff tarafından dizaynı yine malum ekip tarafından yapılıyorken hala kollanıyor hikayesiyle kendini avutan rakiplere sahip takım.
    bugün demirören ile nihat arasında konu galatasaray olunca fark olmayacağını bilmeyen yok. uzun süredir galatasaraylı federasyon başkanı yok. hala birileri kendilerini böyle avutuyor. geçen sene verilen cezalardan sonra şampiyonluğu kaptırıyorsanız kendinizi bir sorgulayın.
  • adam ciddi ciddi feghouli ile belhanda'yı aynı anda oynatırken feghouli'yi 10 numaraya, belhanda'yı 8 numaraya yazmış. bunların yanına da seri koymuş. yitinmemiş sağ kanata linnes, santrfor'a babel koymuş

ve ciddi ciddi bu kadronun "deplasmanda" işleyeceğini savunmuş

olum hepiniz mi futbol ulemasısınız lan. hepiniz mi fifa, osm falan oynayıp gelip burada ahkam kesiyosunuz.

diagne satıp seri bonservis alıcakmış kardeşimiz. lan 15'e sattın diyelim diagne'yi en iyi ihtimal; geçen yaz 30 verdikleri adamı sana niye 15'e versinler olum. o kadar para gömmüşler bari kal da üst lige çıkar derler. ha olmadı kiralarlar seneye geri döner bi akıllı sen misin be amk. bir de zarar ettirmez yazmış halüsinasyon galiba bu arkadaş

son zamanlarda gördüğüm taraftar profilinden iyice tiksindiğim kulübüm.
  • sevilla'nın kazıklamış olduğu kulübüm. fernando'yu neyine güvenerek satıyorsun anlamıyorum. banega'yı da adamlar vermiyor sana. d.ö. yönetimi de dahil son zamanların en kötu gs yönetimine sahibiz maalesef. her transfer döneminde rezillik yaşıyorlar. başımızda fatih hoca olmasa zaten 2 senede 2 şampiyonluk da yaşayamazlardı. bu onların başarısı değil hatta zerre alakaları yok.
  • instagram'da 7 milyon takipçiye ulaşmış kulübümüz. yedi milyör milyer

aynı yüklenmeyi youtube hesabına da yapabilsek harika olur.
  • taraftarının azıcık rahatlaması gereken camia. özellikle transfer konusunda biraz sakin olmalıyız. bizim diğer ekiplere göre çok daha fazla zamanımız var. oturmuş bir kadromuz var ağustos ayı başında olacak 2 maçı rahatlıkla çıkıp alabilecek bir kadro mevcut. majör liglerin başlamayıyla, onların aslında oynatmayıp kirlayacağı bir sürü seçeneğimiz olacak. geçen sezon onyekuru hamlesini hatırlayın. şu anda kulübe rotasyonu için de gayet iyi hale geldik. ben ağustosun son iki haftası 2 transfer ile yaz transfer sezonunu kapatacağımızı düşünüyorum ve gayet de mantıklı buluyorum. özellikle premier lig takımlarından kaliteli ama onların kadrosuna giremeyen 2 yetenekli adam bulabiliriz diye düşünüyorum. tabii bu arada emre mor vs. gibi fırsat transferi olarak nitelendirilebilecek bazı hamleler olur ama banega da banega lık bir durum yok ortada.
239 entry daha