49340 entry daha
 • orta sahası net eksik olan takım. oliveira, torreira, berkan… bu kadar. ısrarla bu bölgeye transfer de yapılmadı. 1-0 öne geçince orta sahaya sertlik katacak, bulunduğu yeri karartacak 185+ boyunda bir fransız ön libero gerek bu takıma. şansımız varsa oliveira maç kaçırmadan sezonu bitirir.
 • her mağlubiyette ve kötü gidişte ligi bitirtmeyen, ne hikmetse ofsaytımsı gibi büyük hataların(!) sürekli lehine denk geldiği, işler lehine giderken de sevgi kelebeği takliti yapan kulüp. son rezaleti "taraftarı yanıltmak için sakladığımız gerçek görüntüleri nerden buldunuz da paylaştınız, taraflısınız o halde" açıklamasıdır.

  aferin yine tarih yazdınız... işte tarihçeniz:

  ekim 2022 : 10 kişi kalmış adana'yı yenemeyen, kayseriye yenilen ve alanya ile berabere kalan galatasaray şuçlu aramaya başlar ve son maçta gördüğü kırmızı kartı joker olarak kullanır.

  "biz bu ligi bitirtmeyiz."

  kasım 2022: dünya kupası arasına kadar ligi bitirtmeyiz açıklaması gerçekten faydalı olur. fenerbahçe 2 hafta art arda ucuz kırmızılarla düşürülmeye çalışılır. ilk hafta fener kazansa da 2. hafta görev başarılı olur ve fenerbahçe'nin dünya kupası arası ligde arayı açması engellenir.

  aralık 2022: dünya kupası dönüşü trabzonla oynayan fenerin işi şansa bırakılmaz ve yine ucuz kartlarla takım 10 kişi bıraktırılır.

  aralık 2022: fenerbahçe'nin düşürülmesine rağmen maç kazanmakta zorluk çeken galatasaray'a sivasspor ile oynanan maçta "ofsaytımsı" denerek bir maç hediye edilir.

  şubat 2023: galatasaray art arda tüm maçlarını kazanır ve ligde liderliği fenerbahçe'den alır. bu süre zarfında okan buruk sürekli yapıcı açıklamalarda bulunur, sporda dostluk ve kardeşlikten bahseder,
  dursun özbek futbol'un saha içinde kalması gerektiğini söyler,
  erdem timur ligi bitirtmeyiz ifadesi yanlış anlaşıldı der.

  mart 2023: galatasaray 14 maçlık seri yakalar. okan buruk her hafta hakem açıklamalarının başarısızlıkta sığınıldığını, rakibi jesus'un hakemlere ilişkin açıklamalarını anlamadığını söyler.

  mart 2023: galatasaray art arda kötü oyunlarla galibiyet serisini sürdürse de konyaspor deplasmanında mağlup olur.

  maç esnasında gole sevinen kaleci muslera tarafından darp edilir,
  okan buruk "2 haftadır hakemler rakibin kırmızı kartlarını es geçiyor, pozisyonlar vara gitmiyor" açıklaması yapar.

  17 mart: gs amigosu hy ve yancısı, lale orta'nın var'a müdahale ettiğini, maç sonrası özet görüntülere ekleme yaptırttığını söyler.

  18 mart: galatasaray kırmızı kart bekledikleri pozisyonda karta gerek duyulmadığının anlaşıldığı görüntülerini maç özetinde yer verdiren lale orta'ya "biz kırmızı kart olmadığının anlaşıldığı görüntüleri sildirmiştik, lale orta nereden bulup da çıkarttırdı?" yüzsüzlüğünü gösterir.
 • açıklama yapmasının tek nedeni "lale orta bizim yayına verdiğimiz açıklamalarla neden yetinmedi de, durumu sorgulayıp doğru görüntüleri ortaya çıkarttırdı? bizim burada kurduğumuz düzeni hep bozacak mı böyle?"dir.

  galatasaray şu son açıklamalarla yanlışlıkla da olsa mhk, pfdk ve tff yapılanmalarına sızdığını ve içerideki yapılanmasının kendilerine bilgi sızdırdığını ve yönlendirdiğini itiraf etmiş oluyor.

  galatasaray bu açıklamasıyla diyor ki, biz(yayıncı kuruluş) zaten ekrana bir görüntü verdik, lale orta verilen görüntüye inanmayıp işi kurcalıyorsa işin içinde bir iş vardır demek ki, bu kadın taraf tutuyor yani diyor. e haklı da aslında, tv'de kırmızı kart olduğu belli bir görüntü var ve sarı verilmiş. niye gözünüze inanmayasınız ki? bir şey mi oldu da kurcalıyorsun, değil mi?

  lale orta demek ki ya taraf tutuyor, ya da işini didikleyerek hakkıyla yapıyor. bu her iki durum da biz galatasaray'a zarar verir. içeride işimizi yapmamıza engel olur, operasyonlarıma çomak sokar diye düşünüyor. yemin ederim bugünden itibaren derin gs'nin varlığına cidden inanıyorum. kesinlikle şaka yapmıyorum.

  geldiği günden beri istifaya zorlanmasının tek nedeni bu.

  şimdi var'dan bilgi alan, görüntü alan ve lale orta'yı göreve geldiği ilk günden beri istifa etmesini isteyen bu iki şahıs, yalan ya da sonuna kadar gerçek olsun, kimsenin erişemediği bu görüntülere ve bilgiye nasıl ulaştı, kim verdi?

  haluk yürekli denen amigo bu kadın atandığı ilk günden beri her hafta yeni bir bahane ile kadını istifa ettirmeye çalışıyor.
  geldiği gün sabri çelik atamalarını lale orta yaptırmış gibi lanse edip istifasını istedi. sabri çelik'in atamaları yaptığı ortaya çıktı sesini çıkartmadı.
  görevdeki ikinci haftasında koç üniversitesinde çalışıyor, bizzat koç'tan maaş alıyor dedi ve istifasını istedi. bu da yalan çıktı, ali koç'un tanıdığının üniversitesinde çalışıyor olsun dedi. ilgi çekmeyince bunu da bıraktı.
  aradan bir kaç gün geçti, kadının verdiği demeçleri ortaya attı, ali koç'u seviyormuş bakın dedi. bu da ilgi çekmedi.
  işte en son bu noktaya geldik. var'a müdahale ediyor, özete görüntü ekletiyor dedi. kadının var'a karışmadığı, kırmızı kart denilen pozisyonun gizlenen görüntülerini ortaya çıkardığı anlaşıldı.

  birisi bu görüntüleri (varsa) bunlara verdi ya da böyle bir durum var bu şekilde medyaya yöneltirsen şurasını kabul etmek zorunda kalır, biz de kalanını bütüne yorup istifa ettiririz dedi. peki bu kişi/örgüt/kurum kim olabilir ki?

  çok açık değil mi?
 • puan kaybettikleri her maç sonrası teknik direktörü ve yönetimiyle hakemleri suçlayan kulüp.
 • puan kaybettikleri her maçın sebebi seçilen hakem üçlüsü, var odası ve mhk olduğunu yönetimi ve teknik direktörü ile birlikte taraftarına anlatmaya çalışan 100.yılın şampiyonu olacak takımdır.
 • fenerliler o kadar mhk medya desteğine rağmen utanmadan çıkıp ortalığı yangın yerine ceviriyor bizimkiler açıkça operasyona kurban edilirken cılız bir açıklamayla geçiştiriyor. acilen çıkıp sert bir şekilde kınamalı
 • fener alanya maçında maalesef gitti şampiyonluk. 3 puan hiçbir şey değil, yaşlı kurt jesus bizim teletabi okan ile top diye oynar son 10 hafta maalesef, zaten bu oyun devam ederse çok konuşulacak bir şey de kalmamış demektir.

  bir de hakemden falan konuşan renktaşlarım var, gerekirse hakemi de yeneceksin kardeşim, kimsenin bu takımı sahada bu kadar aciz duruma düşürmeye hakkı yok.
 • artık açıklama yapması gereken kulübüm.bu iğrenç futbol ortamına kafasını kuma gömmeye devam ederse her macında aleyhine kırmızı kart pozisyonu ve fenerin 30 penaltı kazanmasıyla ne olduğunu anlamadan iş işten geçecek.
 • bu sene 23. şampiyonluğunu kazanacak olan takım.
96 entry daha
hesabın var mı? giriş yap