• "...maksadımız ingilizler gibi toplu bir hâlde oynamak, bir renge ve bir isme mâlik olmak ve türk olmayan takımları yenmek.''

elbette fenerbahçe de beşiktaş da galatasaray'ın rakibiydi. ancak öncelik farklıydı. o önceliklerin bir kısmı gerçekleşti, bir kısmı hala hayallerimizi süslüyor.
  • (bkz: 12-0)
  • yazık olmuştur, şu açıdan: son dakikaları oynanan ingiltere premier ligi'nin son haftasında liverpool'un ligi 4.tamamlaması sonucunda eğer ligi 2.bitirseydik iki ön eleme turunda da seri başı olacaktık ve şampiyonlar ligi'ne girme ihtimalimiz doğacaktı.

şampiyonlar ligi'nde çeyrek final oynadığı sezonun puanlarını son kez kullandığı için fırsat tepmiş takımımdır.
  • ölü taklidi yapan winner.
    asdahahaha.
  • rakiplerinden birinin futbolda güle oynaya şampiyon olduğu, diğerinin basketbolda avrupanın en büyük kupasını aldığı sezonda kafasını almış canım kulübüm. bizim sevindiğimiz, rakiplerimizin gıpta ettiği sezonların acısını çıkarmak için görevlendirilmiş bir yönetim tarafından yönetilmekte.

tebrikler fenerbahçe.
    tebrikler beşiktaş.
    amk yağlı surat ve diğer yiyiciler.

benim için sezonun özeti budur.
  • fenerbahçe'yi avrupa şampiyonluğundan dolayı halen kutlamamış kulüp.
    kendilerinin büyüklüğüne yakıştıramadım.
    ben ki 17 mayıs 2000'de penaltı atışları sırasında galatasaray kazansın diye dua eden ve uefa kupası gelince göz yaşlarını akıtmış bir fenerli olarak, galiba rakiplerimizin bizim kadar centilmen olmasını beklemekle hata yapıyorum.
  • u-17 takımımızdan milli takıma giden, oynayan oyuncularımız bunlar. biraz dikkatle bakarsanız sanki hepsi özenle seçilmiş gibi kanayan bölgelerimizde oynuyor.

uyarı yakından bakmayın
    buna bakınca da muhtemelen bunların hiç birinin kullanılamayacağını görürsünüz.
  • son 20 senedir döngüsü hiç değişmeyen takım.

kulüp mali yönden toparlanmis ve iyi durumdadır, liselilerle arasi iyi olacak bir başkan(faruk süren unal aysal) ve fatih terim (gerets dönemi istisnadir, daha dengelidir) gelir.

elde ne var ne yoksa harcanir varsa turkiyedeki ise yarar topcular alınır avrupada kariyer yapmis 2 3 veteran topcu alınır (popescu hagi melo drogba sneijder)

türkiye ligi domine edilir avrupada basari gelir

para suyunu çekmeye yakin terim gider baskan gider.

para olmamasina ragmen gecmis senelerden kalmis kadro kalitesi ve kenetlenmeyle terimsiz sampiyonluklar gelebilir (lucescu, gerets, cevat, hamzaoglu)

enayi görülen bir adam bulunup başkan yapılır, kulübü mali yönden toparlar ama günah keçisi olur. beceriksiz olmakla suçlanır ve gönderilir. (ozhan canaydın, adnan polat, dursun özbek)

kulüp mali yönden toparlanmış ve iyi durumdadır....
  • winner takımdır. 17 yıl önce uefa kupasını kazanmıştır.
  • futbol takımının 2000 uefa kupasını aldıktan sonra ne bir yatırım ne bir altyapı yapmamasından sonra, günbegün eriyen ve bugün sadece mazisi ve ismiyle ayakta durmaya çabalayan bir oluşumdur...
hesabın var mı? giriş yap