• tesislere su almadan önce 2 adet ön libero alması gereken takım. yani bunu görmek için kör mü olmak lazım bilemiyorum ama ben feghouli yerine ön libero alınması gerektiği kanaatindeyim. bak yasine bile katlanılır gerekirse o kadar lazım ön libero.
  • yine erken umutlanıyor taraftar. maicon mesela kaç kişi izledi. kaçınız tanıyor. eğer beklentiniz popescu, ujfalisi gibi daha liderse bu adam o değil. bu adam chedjunun bir tık üstü. forvet gomis tamam eyvallah katkı yapar da bu adamı kim besleyecek. feghouli west ham ile antremana çıktı nerwde istanbul'a geliyordu.

sneijder kesin gitti kalsa bile tudor eziği oynatmaz. onu geçtim konoplyanka peşinde koşuyorlar disiplinsiz, keza belhanda ne kadar disiplinli meçhul. beklerden biri arkasına adam kaçıran carole diğeri de defansif yönü çok da iyi olmayan linnes. ortada tolga ve selçul var.

bu takım şampiyonluk mı kovalayacak?
  • fenerbahçe'nin ezeli ve ebedi tek rakibidir.
  • bugün sezonun ilk resmi maçına deplasmanda östersunds fk karşısında çıkacak takım

olur da oyuncular sanki hayatlarında ilk defa futbol topuyla karşılaşıyorlarmış gibi geri zekalı ve beceriksiz bir oyun sergilerler ise bilin ki bu sezon da şimdiden boşa gitmiş ve igor tudor gerçekten bir balon
    çünkü perşembenin gelişi çarşambadan bellidir

aslında iki takım arasında bariz siklet farkı var. ancak bizim takımdaki belli başlı kazmalar yüzünden maçın zor geçeceğini hatta ikinci bir tromsö faciası olabileceğini düşünüyorum. *

hazırlık maçlarını canlı izlemedim ancak okuduğum yorumlardan ve özetlerden anladığım kadarıyla vasat macar takımlarına karşı oldukça kötü bir oyun sergilemişiz

rakip son 11 lig maçında sadece 1 kez yenilmiş. hali hazırda isveçte lig oynadığı için formda ve kondüsyonu tam bir takım ile karşılacak galatasaray

olması gereken maç skoru: 0-2
    ancak tahminim 2-1 veya 2-2

umarım rahat bir tur olur galatasaray için

maç sonu editi: müneccimin hepinize selamı var
    bir hakan şükür* sporlu olarak, bu yıldan kimse birşey beklemesin. geçen yıl oynanan futbol aynen devam ediyor. takıma muslera hariç resmen 10 tane avrupa çapında transfer lazım. mevcut futbolcular* yanındaki adama pas atmaktan aciz. atabildikleri tek pas geriye
    geçen yıl da böyleydi. bu yıl da böyle.
    tudor ile bu iş olmaz. sezonun ilerleyen haftalarında bunu göreceğiz.
    yönetim kendisine gelen tepkileri, tudor u kovarak sezon sonuna kadar savuşturacaktır.
    maksat otel işleri devam etsin.

yiyin efendiler yiyin, bu han-i istiha sizin,
    doyunca, tiksirinca, çatlayincaya kadar yiyin
  • österbişeyle yapacağı maç itibarıyla tudor'un ve benzersiz başkan eşliğinde yeni dönem kararları sonucu yönetimin sınanacağı ilk maça futbol takımının hazırlandığı güzide spor kulübümüz.
  • hakkında "türkiye süper liginin vasat takımı" nitelendirmesi yapan katıksız geri zekalıları bize gösteren kulüp.
    yani şu sözü edebilbek için asgari zeka düzeyine dahi gerek yok, saf bir kıskançlık, çekememezlik, yalancılık, çeşit çeşit psikolojik rahatsızlık ve beyin göçü yaşamış olmak yeterli.
    istiyor ki yıldız kaysın, beşik kalsın..
  • turkish airlines ile avrupa ligi maçları için forma sponsorluğu imzalamış kulüp, lakin sponsorluğun bedeli ve içeriği ile ilgili herhangi bir beyan bulunmamakta..
    http://www.galatasaray.org/…yolculuk-basliyor/36033
  • mc 43 isimli müptezelin başlığı altındaki s.çmıklarını göremediğim maç.

demek ki zamanında iyi bir şey yapmışız.
  • yazar engellemeyi sevmiyorum. insanların saçma da olsa fikirlerini okumak gerektiğinde uyarmak ya da yerine göre okuduğumdan bir şeyler öğrenmek isterim.

ama bazıları o kadar mal ki, değil yazdıklarını okumak varlıklarını bilmek bile kahır sebebi.

bu malların yaşama sebebi küfür yemek olmuş. doğruyu haklıyı falan yaşamıyorlar içlerinde ya da faydalı bir şey yansıtmıyorlar dışarıya. oksijeni sarf edip safi zararlı gaz yayan ve hiç bir işlevi ve faydası olmayan makineler gibiler.

bunların bu yaşa kadar gelebilmelerinin sebebi sanırım gerçek yüzlerini sadece sanal dünyada yansıtıyor olmaları, ya da kendileri gibi mal bir çevrede yaşayıp gitmeleri.

ben de daha fazla dayanamayıp bu malları ara ara engelliyorum.

aha da engelledim şimdi bir tanesini daha.

tanım da verelim. 13 temmuz 2017 akşamı bir avrupa kupası maçına çıkacak olan ve türkiye'nin bugüne kadarki en büyük futbol başarılarında imzası olan spor kulübü.
  • önceden takımda ileride gol atan bruma, podolski vardı. ikiside çok kaliteli oyunculardı.

ortada melo vardı adam geçirmezdi.

sneijder vardı. tam bir oyun kurucuydu.

takımın gol atma sorunu yoktu. defansta sorunu vardı. şimdi durdun bunları yolladı.

yerlerine belhanda denilen gereksiz oyuncuyu aldı, gomis denen adama fazla para verdi.

sol kanatta brumanın yerini dolduracak adam yok. belhanda sneijder'in yerini tutmaz. gomis podolski kadar iş yapamaz. melo'nun eksiği dolmadı.

----------

bu kadar eksik varken ve gol bölgesinde iş yapan bu oyuncular gönderilmişken bir de diğer bölgelere bakalım.

dursun gitmeli.
    igor tudor gitmeli.
    scout ekibi.
    selçuk gitmeli, 3 yıldır oynamıyor.
    tarık gitmeli.
    cavanda gitmeli.
    tolga gitmeli.
    yasin gitmeli.
    cenk gönen gitmeli.
    de jong gitmeli.

zaten bu gitmeli dediğim ve bu sene giden semih vs oyunculardan gelen bonservisler ve açılan maaş boşluğuyla adam akıllı defans,forvet ve ön libero alınıp ligde yarışa girilirdi.
hesabın var mı? giriş yap