• bütün o gaza rağmen gs tarihinin gördüğü en çapsız, iş bilmez yönetimlerden biri olduğunu iyiden iyiye düşündürmeye başlayan yönetime sahip kulüp. dürüst insanlar olduğundan şüphe duymuyorum ancak 6 aylık süreçte, futbol ve basketbolda bariz şekilde takımlar geriye gitti. maalesef transferde alırken de satarken de rezalet işler yapıyorlar.

mesela paok yunan liginde 2 yılda 28 gol atmış adamı, rodrigues ve gomis'in gittiği lige 11 milyon euro'ya sattı. bizim yönetimin gomis ve rodrigues'ten aldığı para 15 milyon euro. yani araplardan kazık yiyen ilk kulüp gs olabilir. adamlar karşısında enayi bulmuş gibi belhanda'ya 6 milyon euro önerip alabileceğini zannediyor.

ozan kabak konusunda da işi beceremeyince siteden çocuğu taraftarın önüne attılar. fatih terim olmasa çocuk kesin gidecekti. bu kadar vasıfsız bir yönetim var. sırf şu serbest kalma maddesini kaldırsanız yeterdi. 15'e rahat satacağın adamı 7.5'a kaptıracaksın.

son olarakta alan carvalho transferi olmazsa, demba ba'dan başka alabilecekleri oyuncu olduğuna inanmıyorum. batshuayi filan konuşuluyor. böyle göz önünde olan futbolcuları ancak ünal aysal tipinde başkanlar getirir. şu an transferin başına vizyonsuz abdurrahim albayrak'ı koymuşlar, bu adam gs'ye büyük bir oyuncu getiremez. umarım ikinci bir rezillik yaşamayız. maalesef bu yönetim büyük bir hayal kırıklığı.
  • dursun özbek'ten daha kötüsü olamaz derken mustafa cengiz resmen ' hold my beer' dedi.
  • bundan sonra gelecek başkan galatasarayı oyle borçlara sokacak ki, mustafa cengizin bütün yaptıkları düzenlemeler kemer sıkmalar anlaşmalar boşa gidecek... bu işler böyle. insanlar para harcamayı sever kemer sıkmayı değil.
  • basketbol takimlari icin cok geriye gitti demek dogru olmaz. transfer sezonu ve sezon basi hayli sikintili gecti ama gecen sezon play-off'a kalamamis takimlar bu sezon potada hatta erkek takimi ilk 4 mucadelesinde. kadin takimi ilk 6'da, eurocup'ta ilerliyor. bunlar yeterli degil ama faciayi andiran gecen sezonu ve butceyi dusunursek ortaya olumlu sonuc cikiyor.

futbol takimi ise bir forvetle yine sampiyonlugun en guclu adayi olur, bu donemde hem maas yuku azaltildi hem alim satim dengesi pozitifte. ffp'nin kisa vadeli sportif zararlari oluyor ama mali acidan baska cikis yolu yok.
  • mustafa cengiz o stadda maç ızleyemezsın iki tane forvet almazsan. suyun ısındı kaynıyor. yapmıyorsan transfer ben beceriksiz adamım tekiyim de istifa et.
  • iki saat konuşmanın anlamı yok. forvet almak yerine yedek sol bekine yedek alırsan taraftarı da kızdırırsın. salak salak savunmayın yapılan iş yanlıştır. 6 ay forvet bekleyen taraftara bak yedek sol bek emre, bak stoper 4 milyon euro verdik ne kadar güzel ehehe diyemezsin. al forvet sonra nereye transfer yapıyorsan yap.
  • bundan sonra forvet alsa bile ligin ilk maçına forvetsiz çıkacak kulüptür. bu kadar sinerji yok eden bir yönetim varken şampiyon olmaları mucizelere bağlıdır. fatih terim şu sezondan gelecek başarısızlıktan sorumlu değildir. koskoca galatasaray'ı 6 aydır forvetsiz bırakanlar üzülsün. bu arada tek sorunu forvette değildir. orta sahası da kırılgandır.
  • yine her zamanki kara propagandaya alet olan taraftarlara sahip kulüp.

haber şöyle, rize’nin bir yöneticisi demiş ki “marcao bize geçen sezon 300 bin eurodan biraz fazla bir paraya kiralık olarak önerildi ancak teknik direktör istemedi almadık”

o dönem rize’nin td’si kim? ibrahim üzülmez, o da diyor ki “böyle bir şey olmadı, 300 bin euroya portekiz liginden topçu önerseler her anadolu kulübü alır”.

marcao geçen sezon 300 bin eurodan fazla bedelle kiralık olarak öneriliyor rize almıyor sözde, sonra bu oyuncu 900 bin euroya chaves’e transfer oluyor yaz döneminde, ligde oynanan tüm maçlara çıkıp devre arası 3.5’a galatasaray’a geliyor. 900 bine alıp yarım sezon faydalanabildiğin bir adamı üstelik devre arasında üstelik banko oynatırken sen olsan kaça satarsın? ozan kabak altyapıdan a takıma yeni çıktı 7.5 milyona giderse kulübü basarız noktasındayız(haklı olarak) hatırlatayım.

şu leş basının boş haberlerine kanıp buralarda kendinizi rezil etmeyin.

edit: al gene patladı, rize başkanı az önce aspor’a bağlanıp “bize önerilen futbolcu galatasaray’ın aldığı değil, isim benzerliği var sadece” dedi. biraz beyin ulan...
  • bu sezona özel galip gelme melekelerini yitiren kulüptür. 2018-2019 sezonunun ikinci yarısında fenerbahçe'nin küme de kalma yarışı olacak, beşiktaş, trabzonspor, kasımpaşaspor ve başakşehir'in şampiyonluk yarışı olacak peki forvetsiz galatasaray hangi yarışın içinde olacak? o kadar eksiği var ki say say bitmiyor. pozitif enerji üretilebilecek tek güzel yanı ozan kabak, muslera, iyi oynarsa feg ve belhanda. forveti geçtim orta sahası bomboş durumda. ne n'diaye ne de fernando çare değil artık. ne sorunları varsa doldurmuyorlar o boşluğu. artık; galatasaray sahaya çıktığında ikinci lig kulübünü bile sahasında yenemez bir hal içerisinde. bu kadar olumsuzluğun içerisinde şampiyon olmak mucizelerin bile ötesinde olur ancak. açık söylemek gerekirse fenerbahçe biraz kıpırdasa galatasaray'ı geçer sıralama da. vaziyetler bunu gösteriyor.
  • kulüpten masonlar elini çekmiş. her transferde komisyon alacağım diye kulübü düdükleyen yönetici yok fatih terim başımızda adam gibi kuracağız takımı diye düşünürken bizi umutsuzluğa düşüren sevdamız.

kaç para ulan iki forvet.
hesabın var mı? giriş yap