• borcu falan bitmeyen kulüp. sportif a.ş ile derneği ayrı değerlendirmeyin. şampiyonlar liginden gelen meblağ ise futbolcu maaşlarını ödemeye ve nakit döngüsünü sağlamaya yetiyor.

ancak devlet, borçları yapılandırma kararı alırsa o zaman borç sorun olmaktan çıkar. mevcut tabloda salt yayın geliri ile mümkün değil işin içinden çıkmak. güncel döviz kurlarını da hesaba katın isterseniz.

ama şu var. borcu fenerbahçe'den yüksek seviyedeyken bunu azaltmayı başardı. şu anda en borçlu kulüp fenerbahçe oldu önceki yönetimin yediği haltlardan ötürü.
  • borç tabiki de bitmedi.ama ciddi anlamda 1.4 milyar tl seviyelerine indi.bu da iyi bir şey.doğru transfer politikası izlenip, fatih hoca'nın istediği tüm yerliler alınmazsa israfı da engellemiş olurlar.(muğdat,emre taşdemir,ömer bayram) hocam sen yerli isteme nolur.
  • bein sport adlı aptal firmayı batıran kulüptür. sen kanalın bütün moderatörlerini, bütün idari personelini galatasaraylı yap. onlarda tüm maçlarda gs yanlısı tutum takınsınlar, gs lehine olan pozisyonu 5 kere göstersin ama gs aleyhine olan pozisyonu hiç göstermesin, terim ve adana çetesinin maç içerisinde yaptığı hiçbir taşkınlığı ekranlara getirmesinler e sonuç normaldir. neymiş 1 yılda 1 milyona yakın abone kaybı olmuş. bence az bile olmuş. bu düzen böyle devam etmeyecek.
  • başarılı oldukça rakipleri kendilerine yaşadığımız hayatla bağı olmayan yeni bir gerçeklik yaratıp orada yaşıyorlar. şimdi de bein'deki herkesi galatasaraylı yapmışlar.

devam edin. siz başarısızlığa bahane buldukça bizim önümüz açık, kafamız rahat.
  • akp zihniyetiyle yönetilmek istenen güzel kulübüm.

gideceksin bu kulüpten başkanların yüz karası mustafa cengiz.

gideceksiniz tribünlerden ultraslan...

bu kulüp bu camia sizden büyüktür. yaptığınız ifşaları, yaptığınız hedef göstermeleri hepsinin hesabını vereceksiniz. yok öyle ultraslan’ı arkana alıp ben bu kulüpte kalırımlar.
  • galatasaray yıllardır hep dernek-a.ş. borcunu açıkladığı için basının malzemesi oldu. yani açıklanan borç alacak farkı doğrudur.
  • spor haberlerini izlerken terim'in belhanda'nın satılmaması takımda kalması yönünde karar aldığını öğrendim.
    fatih hocayı severiz sayarız ama sanırım hata yapıyor.
    belhanda'nın oynadığı bölge çok önemli ve bu futbolcu o alanı hakkıyla dolduramıyor.
    hele de şampiyonlar ligini kaldırabilecek düzeyde değil.
    ayrıca oyun içinde garip haraketle yapıyor kart görmeye müsait bir oyuncu.
    feghouli ile birlikte çok bencil oynuyorlar forvetleri beslemiyorlar..
  • nihat özdemir başkanlığında yeni tff düşmanlığını erken belli etti.
    göt kadar ankara stadında ağustos ayında maç koyarak hem gelirleri düşürmeyi hem de kamp döneminde 40 derecede maç yaptırarak oyuncularının kondisyonunu düşürmeyi amaçlamışlar belli ki.
    en azından bu durum görülüp federasyonun düşmanca tavırlarına karşı erken önlem alınır diyecem de mustafa cengiz muhtemelen plaket falan verir. yine iş fatih hocaya kalıyor.
    (bkz: #91292386)
  • galatasaray'ın en büyük şansı fatih terim'in bu kulüpte olmasıdır.
    diğerlerinin en büyük şansı galatasaray genel kuruludur.
    işte bu kadar büyük bir takım.
  • babamdan bana geçen biricik sevdam. doğduğum günden bu yana kimse beni bir takımı destekleyeyim diye zorlamadı. kendimi bildim bileli galatasaraylıyım. başka hiçbir takıma sempati duymadım. sadece gezi direnişinde destek oldukları için çarşı grubuna sempatim var. hiçbir zaman sarı kırmızı sevdamdan vazgeçmedim. her zaman her yerde asolan galatasaraydır.
hesabın var mı? giriş yap