şükela:  tümü | bugün
  • iç saha forması, bugün itibariyle galatasaray'ın youtube kanalında açıklanmış ve satışa çıkarılmış bulunmaktadır.

sloganımız #ilklerinforması

formayı satın almak için

youtube videosu

haydi aslanlar şimdi formalara saldırma zamanı !
  • akşama şampiyonluk kutlamalarına giderken üstümüzde olacak formadır.
  • en güzel forma, klasik forma. diğer iki forma ile ilgili çeşitli varyasyonlar denense de şu klasik parçalıdan hiç vazgeçmemek lazım. belki bi sezon v yaka, bi sezon polo yaka yapılır ama maceraya asla gerek yok. klasik parçalımız bu formayla 4 yıldızlı olarak geri dönmüş, pek güzel olmuş.
  • çok da riske girmeden hazırlanmış, klasik parçalıya birkaç detay eklenerek piyasaya sürülmüş formalardır. maddi durum elverdiği takdirde almak lazımdır. neticede para yok para*
  • uzun bir süre sonra olabildiği kadar olan iyi forma. ben şahsen halen bu sırt kısmının böyle tek renk olmasını kabullenemiyorum. kutlamalarda olduğu gibi şöyle beyaz font kullanılsa be arkadaş.

edit: reklamsız tertemiz bir forma isteyen renktaşlar için; nike.com

not: her şeyin bir bedeli var arkadaşlar +30 tl kargo ücreti var. sanki bana forma değilde futbolcu getiriyorlar eve.
  • mükemmel olan formalardan. yıllar sonra ilk defa bi formamızı bu kadar beğendim.
  • şampiyonlar ligi ve ligde formanın arkasının parçalı olması durumunda numaraların okunmasını zorlaştırdığı gerekçe gösterilerek yasaklandı.

onun dışında sonunda istediğimiz gibi sade, modern ve şık bir parçalı tasarlanmış. galatasaray tarihinin en güzel formalarından biri olmuş. herkesin üstünde çok güzel duruyor. 3 tane alacağım.
  • ne farkı var diğer formamızdan hiç anlamadım,
    nike, porto vb takımlara kafa yorduğunun 10'da birini bize yoruyor, amk heriflerden min. 2 kat forma satıyoruzdur.
  • galatasarayımızın sarı kırmızıdan iyice uzaklaştığını üzülerek gördüğüm formadır. galatasaray'ın artık sarı-kırmızı mı, turuncu-bordo mu olduğuna karar vermesi gerekiyor.
  • ince detaylarını çok beğendim,parçalı ruhunu ortaya koyan bir tasarım olmuş hele birde kol kısmına şampiyonlar liginin logosu eklenince of of giyme yanında yat. arka kısmı daha özel olabilirdi tabi orası biraz kötü olmuş ama olsun.