şükela:  tümü | bugün
  • bir tek ben mi fark ettim bilmiyorum ama, galatasaray'ın son dakikada bulduğu golde atiker konya spor kalecisi elini net bir şekilde geri çekiyor. herkese bir daha izlemesini tavsiye ediyorum son kareyi.

https://youtu.be/_oxhirdgoqs
  • şaşırtan şikedir.

sadece sen farkettin koçum adamsın! sen harcanıyorsun buralarda.
  • (bkz: baran 14 yasinda, arkadaslari ona einstein diyor)

bir bitmediniz aq.

mahkeme karariyla sike yapmis takimlarini gormeyip, hem de buyuk ihtimalle kendi takimlarinin ekmeklerini yemis adamlari sikecilikle suclamiyorlar mi, insan ne diyecegini bilemiyor.

tamam besiktasli'larin ki tinerle aciklanir da, bu fenerli'ler neyle aciklanir bilemiyorum.
  • olum yapmayın artık. valla sıktı. hiç kafa yok. fenerbahçe- benfica maçında cardozo'nun attığı golde volkan da elini çekiyor. fabri'nin de bu sene benzer pozisyonda elini çekmesi var. bununla ilgili youtube da videolar var açın bakın. kaleciler bunu pozisyon anında refleks olarak yapabiliyorlar.
  • kalecilik yapmamış olan sığırların yorumudur, böyle yakın mesafelerde büyük harflerle açılı! toplarda kaleci o anki refleksiyle aslında elini çektiği yere geleceğini düşünebilir bu tarz toplarda.

her durum her kaleci için değil ama beşiktaşlı olarak rahatça söyleyebilirim dün o şutu kurtarsa diğer kurtarışlarıyla birlikte burda o kaleciyi övüyor olacaktık. gs'liler de zaten fenerli serkan nasılda bilenmiş ibine her topu tuttu diye burda gezeceklerdi.