şükela:  tümü | bugün
  • başlığın tam hali galatasaray bu kadro ile fenerbahçe'yi kadıköy'de yener mi ? olacaktı. fakat karakter sınırı neyse.

evet steven n'zonzi transferinden sonra kaliteyi 2 3 gömlek arttıran bir galatasaray var. falcao durumu hala çözülemedi fakat falcao'da bu takıma gelirse tarihinin en iyi 11'i diyebileceğimiz bir kadroya sahip olmuş olacak.

benim merak ettiğim bu kadro ile kadıköy'de fenerbahçe'yi yenebilcek mi ? şampiyon olup olmamak bir yana tek merak ettiğim bu açıkçası.

çünkü kadıköy'de inanılmaz bir şey var ve hayatının futbolunu oynadığı maçlarda bile boynu bükük ayrıldı galatasaray oradan.

bu sene o sene bu sene diyebilir miyiz ?

bu arada galatasaraylıyım arkadaşlar küfür falan etmeyin sikerim. biraz gerçekçi olmak lazım adamları yenemiyoruz.
  • "yenemeyiz"
  • liverpool 11'ini alalım, üstüne galatasaray forması giydirelim yine kadıköy'de feneri yenemeyiz. öyle bir lanet.
  • (bkz: who cares)

ben mayıs'a bakarım, avrupa da ne kadar ileri gidebilmiş takım ona bakarım.

ister 20 sene olsun ister 50 sene, hep biz şampiyon olacaksak sıkıntı yok.

edit; beni mesaj alımını kapatmak zorunda bırakmayın sayın mnakodumun kekoları.. kafi derecede küfür okudum bu gün sayenizde. şampiyon olalım , avrupa'ya gidelim ve mart ayını görelim, lig maçlarının tek tek nasıl geçtiği sikimde değil sakat cezalı olmadıkça .

ha fetö haaa, evet geçen sene gruptan çıkamadık , fenerden 6 yedik, hakemler hep bizi kolluyor, terim iktidardan daha güçlü, ligdeki takımlar bize yatıyor, fixtürü biz belirliyoruz, ligdeki en çirkef takım da biziz.. anladım beyler tamam.

hadi şimdi siktirin gidin .
  • yense de kurtulsak. belki yıllar sonra şampiyonluk kazanabiliriz. başka övündüğümüz bir şey kalmadı mallesef.
  • hakemler yerine maçları yapay zeka yönetmeye başlamadan kadıköy'de de kendi sahasında da zor yener...

mesela en yakını geçen sene evire çevire iki maçta da yendi feneri ancak 4 puan kaybetti bu iki maçta...
  • yense ne olur yenmese ne olur diye cevaplanabilecek bir soru.

artık aramızda dağlar var siz ligin orta alt sıralarında bir takımsınız. yeni nesil fenerbahçeli bile olmuyor. 10 yıldır düştükçe düşüyorsunuz. böyle giderse bir vefa futbol kulübü, sarıyer futbol kulübü gibi tarihin derinliklerinde kaybolacaksınız.

o günler uzak sanmayın, freni boşalmış kamyon misali uçuruma doğru gidiyorsunuz, farkında değilsiniz.
  • (bkz: bu kadro)

(bkz: eksi copluk)

onceden bu basligi acan pat diye ucurulurdu.
  • yenersek avrupa'da kupa gelir ondan sonra bakarız en güçlü kadro mu değil mi