şükela:  tümü | bugün
 • galatasaray'ın e-spor takımı. twitter hesapları açılmıştır.

  https://twitter.com/gsespor
 • galatasaray resmi web sayfası üzerinden de bilgi paylaşımı yapılan ve resmen duyrulan takım.

  eğer yaptıkları açıklamalardaki ciddiyeti uygulamalarında(oyuncu/taktik/danışman transferleri, teknik altyapıyı hazırlamak vb.) da gösterirlerse kısa vadede hızlı bir atılım yapabilirler.

  http://www.galatasaray.org/…nda-da-kukreyecek/34043

  "galatasaray, league of legends takımıyla e-spor (elektronik oyun sporları) arenasına girdi. kurulduğu ilk günden bu yana başarılı bir performans sergileyen victorious ace’in isim değişikliği riot games tarafından onaylanarak, takımın galatasaray adıyla league of legends (lol) şampiyonluk ligi'nde yer alması resmiyet kazandı.

  galatasaray olarak hızla büyüyen ve gelişen dijital dünyanın sporla buluştuğu e-spor’a büyük önem veriyoruz. hedefimiz, sarı kırmızı renklerin yarıştığı diğer tüm alanlarda olduğu gibi en üst seviyede mücadele ederek zirvede yer almaktır.

  şu iyi bilinmelidir ki galatasaray, köklü geçmişinde pek çok alanda örneği olduğu gibi e-spor’un türkiye’deki gelişiminde de etkin bir rol üstlenecektir. ülkemizin en büyük ve en genç taraftarına sahip olmanın verdiği dinamizm ve güçlü sponsorlarıyla bu kulvarda da farkını kısa zamanda ortaya koyacaktır.

  galatasaray esports takımının camiamıza hayırlı olmasını diliyor, kısa zamanda ve kulübe en ufak mali yük getirmeden hayata geçirilen bu projede emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz.

  kamuoyuna saygılarımızla.

  galatasaray spor kulübü"
 • (bkz: #64898582)
 • rakipleri supermassive, darkpassage ve fb e-spor'a göre çok daha mütevazi kadrosu ve iddiası düşük olan lol* e-spor takımı. neyse ki sayelerinde şanlı logomuz oyuna simge olarak geldi de bir nebze olsun mutlu etti.
 • bugün izlediğim kadarıyla abbedagge dışında alternatifi olmayan e-spor takımımız. bütün takım onun eline bakıyor ve özellikle alt kulvar çok kötü gözüküyor. umarım birşeyler başarabilirler.
 • galibiyetle başlamıştır
 • büyük ihtimalle oyuncu kadrosu hariç bu işin temeline hakim olmayan insanlar tarafından oluşturulmuş e spor takımı. her alanda olduğu gibi bu alanda da bilir kişilerden yeteri kadar faydalanılmadan yapılmış bir atılım.
 • düpedüz zayıf takım konumunda.

  kanani ve madagger hataya çok açık oyuncular, killers vasat. abbedagge ve broken blade bir şeyler yaptığı zaman oluyor; ki broken'ın da kimyası çok tutmuyor takıma sanki kalitesine rağmen. şaşırtıcı ama smoke'le takım daha kompakt oynadı.

  üzücü şu anda durumu takımın.
 • acaip olayların döndüğü kulüp. hollandalı bi koç getirip yanılmıyorsam 15 gün sonra sözleşmesini fesih ettiler.

  adamın kulübü kardeşinin arka bahçesi yaptığı yetmedi, yeğenini e-spor kulübüne aldı, villa falan tuttu çalışsınlar diye. o da kafasına göre adam kovduruyor sanırım. kesin hollandalı eleman buna noob falan demiştir.

  ben de bir gün galatasaray başkanı olursam kendimi cs-go takımı kaptanı yaparım herhalde.

  (bkz: gs başkanı olunca yapılacak küçük şımarıklıklar)
 • büyük ihtimalle rezalet kadrosu eşliğinde ligden düşen takım.