şükela:  tümü | bugün
 • galatasaray'ın gsstore'larda arma, dört yıldız ve uefa kupası baskılı çeşit çeşit emzikleri 1-2 tl'den satışa sunması halinde bir taşla kuş katliamı* yapacağı kampanyadır.

  gelelim sebeplerine.

  1- fenerol'un görece başarısının rüzgarına kapılarak geride kalmak istemeyen gs taraftarı. ne de olsa küme düşen fener o kadar para topladı, uzay futbolu oynayan ama mhk, tff, uefa, cas, fifa, fff, beinsports, natgeo ve türksat tarafından kıyılan gs hayli hayli hak eder bu parayı. hem 30 milyon taraftar, hepsinden 1'er tl.. iyi para.

  2- memleketin akıl sağlığı ve yaklaşan süreç. sezon başından beri artarak gelen ağlama sesleri fener maçından bu yana pik yaptı ve bu kadar ağlayan taraftar görmek herkes için moral bozucu. öte yandan yaklaşan beşiktaş ve başak maçları, toki stadında şampiyonluk kaybetmek vesaire, ağlama konusunda bizi bol yaşlı günlerin beklediğinin habercisi.

  3- potansiyel yeni taraftarlar. bu ülkede emzik galatasaray taraftarından sonra en çok kimin ihtiyacı? bildiniz! suriyeli kardeşlerimiz. hızla üreyen suriyeli kardeşlerimizin de hem rahatlıkla karşılayabileceği, hem de ihtiyacını giderebileceği emziklerle yepyeni kaliteli bir taraftar grubu edinmek muhteşem olacaktır.

  evet, argümanlarımı sıraladım, kulübü harekete davet ediyorum.

  not: çok olan değil inanan
 • ahlak ve şerefin de eklenmesi gereken kampanya.
 • himmet ve dua ile emzik alıp ayağa kaldıralım kampanyası.
 • sucuk ekmek aromalı premium emzikler listeye dahil edilmediği için ilgi görmeyen kampanya.
 • bir gün yine fena tiner içmişim...