şükela:  tümü | bugün soru sor
 • türk futbolunun en büyük sıkıntılarının başında hakemlerin geldiğini, hakemlerin iyi eğitim almadığını, pozisyonları doğru yorumlayacak soğukkanlılık ve dirayette olmadığını gösteren yegane pozisyondur. fenerbahçeli 4 numaralı oyuncunun ise gelecekte profesyonel futboldan ekmek yeme olasılığı ise yine sporumuzun geleceği için üzücüdür. allah'tan galatasaraylı genç kardeşimize bir şey olmamış, yoksa futbol hayatı başlamadan biterdi.

  işte o pozisyon
 • faul değil adam öldürmeye teşebbüstür.
 • fenerbahçeli olmanın gereğidir. abilerinin yolundan gidiyor yavşak, ne bekliyordunuz ki?

  sırf şu hareket sayesinde oynadığı kulüple profesyonel anlaşma yapabileceğinin farkında.
 • her türlü utandiran fauldur.

  bir alt yapı oyuncusunun adam öldürmeye teşebbüsü mu dersin, hakemin korkusundan kırmızı kart verememesi mi yoksa faulü yapan gencin arkasına dönüp giderken hakemin geldiğini görüp yalandan yerde yatan oyuncudan özür dilemesi mi. yazıklar olsun.
 • fenerbahçeli olmanın gereğiymiş. bunu diyen adamlar felipe melo denen hayvanı putlaştırıyorlar bir de. bu dangalaklığın takımdan bağımsız olduğunu, her takım oyuncularında, taraftarlarında, yöneticilerinde bulunduğunu anlayamayacak kadar salak olsanız zaten özürlüler okulunda olurdunuz. buraya yazabildiğinize göre ağır gerizekalı değilsiniz.o zaman içiniz pis, kalbiniz kara. baktığınız yerde aslında kendinizi görüyorsunuz.

  bu harekete sarı kart veren hakem kırmızı kartlık hareket olarak acaba neyi görüyor merak ettim.
 • bir adet bacağın ucuz kurtulduğu faul. el kadar bebelere şu hareketleri yaptıran motivasyonuzu sikeyim ya başka da bir şey demem.
  (bkz: dünya derbisi len mq)
 • bunu yapanı desteklemek için melo'yu öne süren dangalaklar var. melo çirkef ve sinir bozucu bir oyuncuydu ama adam sakatlamaya yönelik hiç bir hareketi yoktu.

  belözoğlu gibi şerefsizleri kaptan yapıp melo gibi oyunculara bok atan, sonra da özelden kötülük edebiyatı yapan zevatta anaokulu seviyesinde zeka beklemek bile saçmalık.

  geçin gitsin..
 • futbolcuların kazandığı paranın neden "çok fazla" olmadığını gösteren faüldür.

  bu hareket bir gs-fb maçında olduğu için görülebiliyor. diğer maçlarda neler dönüyor tahmin edin artık.
  ve bu sporcular bu pisliklerin arasından çıkarak "hayatını rahat döndürebilecek kadar" para kazanabilen %0.1 lik gruba girmeye çalışıyor.

  bu galatasaraylı genç bu pozisyonda ağır bir sakatlık geçirmiş olsa muhtemelen futbol hayatı bitecek ve 17 yaşına kadar hayatının kalanına dair yapmış olduğu yatırımı piç edilmiş olacaktı.
  geçmiş olsun.
 • hareketi yaptıktan sonra hakemi kesip kart çıkacağını anlayınca hemen özür dileme moduna geçiyor. erken yaşta bunları öğreniyorsa ve alt yapı hocası da hemen oyundan almıyorsa bu çocuk ilerde ne olacak. alt yapıda eğitim veren hocalar ilk önce futbol ahlakını öğretmeli. bunları öğretiyorlarsa da allah bildiği gibi yapsın hepsini.
 • (bkz: adam fenerli zaten)

  gerçi daha 'adam' değil,

  (bkz: çocuk fenerli zaten)