şükela:  tümü | bugün
  • 80 li yıllar erotik film furyasının baş rollerinden aydemir akbaş'ın galatasaray divan kurulunda söylediği sözdür.

bazılarına göre galatasaray sevgisi bana göre godoşluktan başka bir şey değildir.
  • galatasaraylı olmakla alakası olmayan durum. alagavatlık durumu.

not: atibaspor

edit: adam kendi kendine gavatım demiş. burda hala bunu duymaktan sıkılanlar var. biz galatasaraylı arkadaşlarımızı kapsayan bir söz olmadığını söylüyoruz. yoksa siz yaranızla gocunmaya devam edebilirsiniz.

ayrıca tdk'nın sitesinden anlamına bakalirsiniz.
  • ölümlü bir organizma için ölümsüz bir kulübü satmamış gerçek taraftardır. takım sevgisi her şeyin üzerindedir.
  • karını ne satıyorsun,gotunu sat.
  • şu her şeye gavat diyen ezmelerden siz de sıkıldınız mı? ben baya sıkıldım çünkü. genelde de bu ona buna gavat diyen büzüklerin karılarının ve sevgililerinin çatır çatır sikildiğini biliyor musunuz? bizzat kendimin siktiği
    bile var hatta.

adamsın aydemir abi.
  • (bkz: gavatasaray)
  • bu denyo galatasarayli ise ben bu takimi birakiyorum. nasil bir insan esini bir futbol takimindan degersiz gorur, anlamasi guc.
    (bkz: defol git kendine cok sovdurmeden)
  • seksi kulübün seksist taraftarının seksist beyanı.
  • eksisozluk gotunden anlama team onlayn , o.k...

adam sinirlenmis beyler , ciddi olarak soylemek istedigi " dursun baskan , senin de galatasaray a bir yamugunu goreyim seni de 1 saatte satarim. konu galatasaray'sa kariyi bile satarim" cumlesindeki satis , sizin anladiginiz satis degil gencler...

bu cumle tam olarak "yok sayarim, tanimam" anlaminda kullanilmis ve bu cok acik...

dursun baskan i da parayla baskasina satacak hali yok amina koyayim.

ha kelime yanlis mi yanlis ancak bu sekilde kullanilmadigi da cok acik.