• galatasaraylı olmakla alakası olmayan durum. alagavatlık durumu.

not: atibaspor

edit: adam kendi kendine gavatım demiş. burda hala bunu duymaktan sıkılanlar var. biz galatasaraylı arkadaşlarımızı kapsayan bir söz olmadığını söylüyoruz. yoksa siz yaranızla gocunmaya devam edebilirsiniz.

ayrıca tdk'nın sitesinden anlamına bakalirsiniz.
  • ölümlü bir organizma için ölümsüz bir kulübü satmamış gerçek taraftardır. takım sevgisi her şeyin üzerindedir.
  • kaç para lan bi böbrek
  • şu her şeye gavat diyen ezmelerden siz de sıkıldınız mı? ben baya sıkıldım çünkü. genelde de bu ona buna gavat diyen büzüklerin karılarının ve sevgililerinin çatır çatır sikildiğini biliyor musunuz? bizzat kendimin siktiği
    bile var hatta.

adamsın aydemir abi.
  • seksi kulübün seksist taraftarının seksist beyanı.
  • eksisozluk gotunden anlama team onlayn , o.k...

adam sinirlenmis beyler , ciddi olarak soylemek istedigi " dursun baskan , senin de galatasaray a bir yamugunu goreyim seni de 1 saatte satarim. konu galatasaray'sa kariyi bile satarim" cumlesindeki satis , sizin anladiginiz satis degil gencler...

bu cumle tam olarak "yok sayarim, tanimam" anlaminda kullanilmis ve bu cok acik...

dursun baskan i da parayla baskasina satacak hali yok amina koyayim.

ha kelime yanlis mi yanlis ancak bu sekilde kullanilmadigi da cok acik.
  • bazı godoşlar galatasaray'lıdır.
  • ortalama bir türk erkeği, böyle dinim imanım olsun boşarım diyeni duydum geçen sokakta, böyle haybeden atar tutar bunlar,
  • gavat is here
  • söylediklerini tam olarak anlamayıp burada laf etmenin kolay olduğunu gördüğümüz aydemir akbaş abimizin güzide sözleri. burada gavatlık, godoşluk filan yok. bir isyan, bir aşk, bir dokunuş, bir tutuş var, galatasaray'a olan aşk var ve galatasaray yönetiminin hatalarını söyleyiş tarzı var. elin manchester taraftarı yapsa 'ay ne güzel söyledi yeaa' diyecek tipler söz konusu fanatiklik olunca ve galatasaray nefreti her zamanki gibi saçmalamışlar.

aydemir abi 80 yaşında ve kalp hastası, duygusal adam, bir anda ortam elekriklenmiş ve ağzından bu söz çıkmış. normal karşıladım.
hesabın var mı? giriş yap