şükela:  tümü | bugün soru sor
 • bosuna okumayiniz efendim, sabah tinerlenip gelmis bir adet muptezelin hezeyanlari.
  nasil koyduysak artik, 3 gundur agliyorlar (:

  edit: ulan ne karaktersiz lan bu adamlar bu entry icin ana baci-sovmeyi hak goruyorlar kendilerine. ne adamliginiz kalmis, ne efendiliginiz ne de kutsaliniz... rezilsiniz, asagiliksiniz...
 • baslik yanlis, icerik hatali, uslup cirkin.

  besiktasli olarak tasvip edemedim.

  fenerin de cilginlar gibi saldirdigi, izleyenin soluklanamadigi zamanlari vardi. keza galatasaray, kalecinin oyunu baslatmasiyla rakibi bogdugu presli atak ve bol gollu donemleri vardi. form gecicidir, yarin besiktas ruzgari biter, ama bu hitaplar seviyeleri dusurur.

  su anda oyun olarak onde bir besiktas oldugu icin ulke kulturunden kaynaklanan bir nefret olsa da yarin x takim one gecince ayni oklar oraya yonelir.

  rekabetsiz tadi da olmaz, izleyeni de, geliri de. burasi iste nefreti korukleyenlerin ateslerini aldigi yer.
 • engelle engelle bi bitmediler aq.
 • dogrusu gaaasaray dir
 • konuyu açan beşiktaş taraftarını tenzih ediyorum ama buna benzer yorumlar yüzünden büyüyen nefrettir. beşiktaş taraftarına yakışmayacak şekilde kendini beğenmiş yorumlar, diğer takımları ve oynadıkları futbolu küçümsemeler devam ettiği sürece de bu nefret artarak büyüyecektir.
  beşiktaş'ın kötü dönemlerinde maç izlemeyenler 2 şampiyonluktan sonra en koyu beşiktaşlı oluyor ya benim de bir beşiktaşlı olarak nefretim onlara.
 • bir uçucu madde bağımlısının yürek yakan feryadı.bu kafayı ciddiye alarak adam akıllı cevap vermek bile akla zarar.bu tiplere zaten allah vurmuş bir de biz vurmayalım.
  allah kurtarsın bağımlı kardeş.
 • halk düşmanlığıdır.
 • ben böyle adamları engelliyorum.

  not: osvaldo nartallo belediyespor
 • nefret değil ama beşiktaş, galatasaray ve fenerbahçe'nin yanında çok ama çok ezik duruyor.

  hani nasıl desem, üç büyük değil de iki büyük var gibi. beşiktaş'ta pek öyle büyük kulüp havası yok.

  anadolu takımları ligi kurulsa büyük kulüp sayılabilir belki ama galatasaray ve fenerbahçe'nin olduğu yerde beşiktaş daha çok küçük enişte, yancı, stepne, sahte okey ya da ne bileyim sinek ikili gibi duruyor.

  edit: bana da ana, avrat düz gidenler olmuş. hele biri "yaşlı ananı..." diye başlamış. balık baştan kokar derler. hocası pervasızca küfür eden bir camianın futbolcusunun da taraftarının da küfür etmesi kadar doğal bir şey olamaz. harbiden zavallısınız!
 • adam galatasaray hiçbir zaman göze hoş gelen bir futbol oynamadı dedi lan...

  adam galatasaray hiçbir zaman göze hoş gelen bir futbol oynamadı dedi...

  ahahhahah sonra ağır konuşunca konuştuk oluyoruz... sevimsizsiniz harbiden sevimsizsiniz o sebeple de artık sevilmiyorsunuz.

  tarihleri başarılarla dolu diğer iki camiada bu hazımsızlık bu görgüsüzlük asla olmadı...