• var böyle bir durum.
    bu kudurma hali özellikle derbi sonrası iyiden iyiye arttı!

malum #kupabeyi sezonun ilk kupasını bugün kaldırdı: türkiye kupası! böylece galatasaray bu kupayı 18. kez müzesine götürmüş oldu. e tabi kupanın ikincisi de yolda! 19 mayıs 2019 günü ısmarlama takım başakşehir'i yenecek olan galatasaray lig şampiyonluğunu da elde edip bu kupayı da toplamda 22. kez müzesine götürmüş olacak. etti mi sana 2 kupa! bu kuşlar çıldırmasın da kim çıldırsın!!!*

yahu adamlarda fanatikliğin ve hazımsızlığın şiddeti o kadar yoğun ki ağızlarındaki köpük bile birisinde siyah-beyaz diğerinde sarı-lacivert çıkıyor!*
  • kuş algoritması:

if "kupa" is won by "gs";
    say "şaibeli";
    else;
    say "hakettiler"

edit: ooo, kuduran kuşlar damlamış başlığa...avrupa'da neden başarılı olamıyormuşuz da, bilmem neymiş de...sanki kendileri dünya şampiyonu oldular amk...şampiyonlar liginde hayatlarında ilk defa gruptan çıktılar diye bir tarafları kalktı, sonra bayern ellerine verdi gönderdi...sen boş ver cl'yi, uefa kupasında bir yarı final veya final oyna da sonra konuş...avrupa'da şampiyonluk yaşamış ilk ve tek türk takımıdır galatasaray. #herkesrütbesinibilecek. uefa ve süper kupa'yı da fetö sayesinde aldılar dersiniz ortamlarda...kim bilecek.
  • yil, galatasarayimizin eufa super kupayi kazandigi yil :) askerdeyim. misafirhanenin tv salonunda super kupa macinin tekrarini izliyorum. salona astegmeninin birini cagirmaya gelen bir asker girdi. tv de super kupanin tekrarini gorunce g3 tufeginin dipcigini oyle bir vurduki yere su lafi ederek: "çatlayacam amuga goyim bu kupayida aldi gotverenler" sonra sove sove gitti. bende arkasindan "oglum allahtan bu garip gibi fenerli degilsin" dedim.. bu hayatta epey ezik bir karakterim. allah acimis olmaliki beni galatasarayli yaparak teselli vermis, kiyak gecmis biraz!?
hesabın var mı? giriş yap