şükela:  tümü | bugün
  • gs'lilerin ağlamasıdır.

ulan aynı hakem değil miydi buz gibi jansen'in golünü vermeyen 6s maçında?
    adam size resmen şampiyonluk verdi, daha ne ağlaklığı bu anlamıyorum.

amk fetöcüleri ya. kazanırken bile ağlıyorlar.
  • madem göztepe size göre alay edilecek takım hakeme bu kadar takılmamak gerek. öyle ya da böyle cüneyt çakır bu ülkede olan en iyi hakem.
  • isterse şenol güneş yönetsin fetöcü diyenleri de ağlayanları da üst üste koyup şampiyon olacağız bu gerçeği bir hakem değiştirmez
    20:45
    19.05 ;)
  • --- spoiler ---

amk fetöcüleri ya. kazanırken bile ağlıyorlar.
    --- spoiler ---

dedi aziz yıldırım'ın yılmaz savunucusu beyinsiz! zekeriya öz denilen fetöcüye forma giydirirken neredeydin diye sorarlar adama! ama adama!! şike yaptıysam fenerbahçe için yaptım diyen adamın yalakaları toplanmış o bok ağızlarıyla galatasaray'a fetöcü diyor.

seni, ağa babanı, şikelerini, zavallı teknik direktörünü üst üste koyup şampiyon olacağız!

türkiye performansı eyyamcılıkla dolu bir hakemin maça atanmasıdır efenim!
  • bir gs'li olarak gayet hoş karşıladığım durumdur. cüneyt çakır'ın bize çalışacağını düşünüyorum. tabii ki öyle bariz bize çalışmayacak ama gidipte bizi şampiyonluktan edecek kritik ve şüpheli kararlara hiç girmeyecektir. bunlar da bize fayda zaten.

onun dışında ligin sonu gelmiş yani adam kafası rahat etsin ister. burada gs aleyhine bir hata yapsa dünya kupası öncesi kendi motivasyonunun da içine eder... bunları istemez ve mümkünse maçın hemen kopup bitmesini ister.
  • tansiyonu yüksek maçlarda hakem ne kadar tecrübeli olursa o kadar iyi olur.

ayrıca tecrübeli hakem genel olarak deplasman takımı için bir avantajdır.
  • federasyon'un bu maç için bir planı olduğunu gösterir. eğer plan galatasaray'ın şampiyon olmasıysa, şampiyon olacaktır. amaç başakşehir'in şampiyon olmasıysa, göztepe kazanacaktır. cüneyt başka bir sebeple atanmaz önemli maçlara.
  • yonettigi bjk-gs maclarini unutmusa benziyor bu beyinsizler.

tetikci ve gs’yi sampiyon yapma cabalarinin son halkasidir.