şükela:  tümü | bugün
  • galatasaray'ın 2011-2012 sezonunda kadıköy'de şampiyonluk kupası kaldırmasıyla ilgili olarak mahmut uslu tarafından dile getirilen sözdür.

eğer futbolumuzun geleceği için hala güzel beklentileri olanlar varsa bence boşuna ümitlenmesinler. bu ülkede futbol hiçbir zaman dostluk ve kardeşlik ile anılmayacak. biz başarıları değil şiddeti konuşmaya devam edeceğiz. çünkü insani değerleri her şeyin üzerinde tutan ve sporun ruhunu özümsemiş insanlar artık yoklar. bu yönetici profili ile bizi sadece daha fazla kan, şiddet ve gözyaşı bekliyor.

ilgili haber
  • galatasaray çanakkale savaşlarında ölümün allahını aldı. tüm galatasaray lisesi öğrencileri şehit düştü o savaşta. o sene galatasaray lisesi hiç mezun veremedi şehitleri yüzünden. o zaman öldük tekrar dirildik. senin sikindirik stadında ölse ne olur ki!!?
  • galatasaray makas alırdı demek istemiştir bu işgöremeyen kardeş.

sikleyip cevap vermeye değmez.
  • lan kupa alınmış, alınalı 4 sene geçmiş üstünden. alanlar bile unutmuş aldığını. gündem değiştirmek için söylenmediyse bu laf ben de hiç bir şey bilmiyorum.
  • (bkz: ah keşkem)
  • "ama galatasaray kupayı aldı, biz de babayı!" şeklinde devam eden söz.
  • bu adamı ciddi ciddi dinleyenler var, bir kaç keresinde de galatasaray ile fetö olayından bahsetmişti.
    be adam sen futbolun pkk'sı olma yolunda ilerliyorsun bakın fenerli arkadaşlar sözüm taraftara, futbolcuya değil birebir mahmut bey'e yazıyorum.
    kupa alındı evet tek bir sorum olacaktı aynısı galatasaray'ın stadında olsaydı büyüklük gösterip aman kupa burada kalkmaz der miydi? der diyenleri duyar gibiyim nah derdi.
    hiç görmediğimiz çirkinliği ile sevinir ve o kupayı kaldırırdı.
    ama takdir-i ilahi kupa galatasaray'ın ellerinde ve kadıköy'ün çimenlerinde kaya kaya alındı.