şükela:  tümü | bugün
  • 2013 yılında halen 360p videolar yükleyen kanaldır.
  • tüm galatasaraylıların üye olması gereken kanal.

https://www.youtube.com/user/2galatasaray

şimdilik 630 bin civarı üyesi var. herkes üye olsun.
  • ben bunu anlamıyorum. diğer sosyal medya uygulamalarında milyonlarca üyesi/takipçisi olan galatasaray nasıl oluyor da günümüzün dahası geleceğin en önemli yayın organı olan youtube'da 650 binde kalıyor? ya galatasaray'ı eklemiyorsunuz ya da dünyadan bihabersiniz ve youtube kullanmıyorsunuz.

başkan çıktı milyonlarca galatasaraylının izlediğini düşündüğüm bir basın toplantısında açık açık üye olun dedi, daha ne yapsın? video çekip, merhaba ben mustafa cengiz, kanalıma hoş geldiniz, transferlerimi beğendiyseniz lütfen beğen butonuna basmayı ve kanalıma abone olmayı unutmayın mı desin?
  • galatasaray taraftarı'nın önem vermeme sebebini anlayamadığım kanaldır. kanal aktif olarak kullanılmaktadır; transferler, maçlar, canlı yayınlar, tekrarlar vs.

abone sayısının artması sponsorlardan ciddi paralar kazandıracaktır, kulübe büyük katkısı olur.

link
  • samanyolu tv’nin internetten yayın yapan yeni kanalına verdiği isimdir.
  • kalitesiz olduğu için önem vermediğim kanal. galatasaray tv 2 resmen.

futbolcularla röportajlar, kulüp tarihi ile ilgili ufak tefek quiz'ler, takım arkadaşını ne kadar tanıyorsun testleri vs. görsek güzel olurdu. hem futbolcuyu da daha yakından tanımış oluruz.

böyle dümdüz yayınlar ilgi çekmiyor maalesef.
  • galatasaraylı değilim ama az önce sol frame'de gördüm ve bir bakayım dedim. işte goller, özetler, imza töreni falan var klasik. izlenme sayılarına da bakıyorum bir yandan, hemen gözüme diğerlerine nazaran oldukça izlenmiş bir video çarptı ve türk milleti yine beni yanıltmadı.

https://www.youtube.com/watch?v=ubjcregbbya

ne uğraşıyorsunuz özetmiş, golmüş, montajıymış, içerik bulmasıymış. ver oğlum oradan riva inşaatını, ver oradan florya fayans değişimini, gelsin tıklar gelsin aboneler.*
  • galatasaray'ın yayın organlarından biridir. ancak kulüp hiçbir zaman bu yayın organının gereğinden fazla reklamını yapmamıştır. hatta kulüp, sırf abone sayısını yükseltmek için sadece youtube sayfası üzerinden izlenebilecek bir yayın yapacak kadar alçalacak reklam politikası da gütmemiştir. onu fb yapmış, abone sayısında galatasaray'ı anca geçebilmişti(zaten fb'nin galatasaray'dan önde olduğu tek sosyal medya hesabı da bu). galatasaray ise böyle bir reklama gerek duymaksızın abone sayısında sadece 100k geride.
  • twitter gibi fake hesapla takip edilemediği için şanlı fenerbahçe'min gerisinde kalmış hesaptır.