şükela:  tümü | bugün
  • başlık için karakter sınırı olmasaydı; sezon başında galatasaray şampiyon olamaz diyenlerin şu anda neler düşündükleri olacaktı. hem biraz ironi yapmak amacıyla, hem de sınıra uyulmak adına başlık yarısında bırakıldı.
    evet, son maçında beraberlikle dahi şampiyonluk turu atacak olan cimbom için özellikle beşiktaşlı kardeşlerimiz sezon başında neler neler söylemişlerdi. acaba kendileri şu an neler düşünüyorlar, merak ediyorum doğrusu.

edit: başlığın gerçekleşme ihtimali de var tabi, buna bir dediğim yok. hatta üçlü averaja girip üçüncü bile olabiliriz. benim demek istediğim sezon başında, özellikle östersunds maçlarının ardından galatasaray’ı şampiyonluk adayı olarak gösterenlerle dalga geçenlerin şu anda neler düşündüklerini merak etmemdi. özellikle beşiktaşlı kardeşlerimiz derken de beşiktaş’ın matematiksel olarak galatasaray’ı geçme imkanının kalmamasına değinmek istedim.
  • çatladınız amk, bir hafta daha bekleyin. hemen 3 puan gerimizde ikili averajda önümüze geçecek başakşehir ve muhtemelen karabük maçında averajını düzeltip 3 puan arkamıza gelecek fenerbahçe var. şu göztepe maçını en azından 1 puanla kapatalım da ondan sonra üstün zeka örneği başlıklarınızı açarsınız!!

tanım: daha lig bitmediği için hala geçerliliği olan söz.
    teallam, sabırsız veletler yüzünden yaptığımız tanıma bak!