• şurada faaliyete başlamış yeni bir sözlük. sadece galatasaray değil, sporun her dalı da bu sözlükte yazılıp çiziliyor.
  • (bkz: aslan ara)*
  • istatistikleri yanlis olan bir sozluk calismasi. cunku an itibariyle metin oktay basliginda 33 entry mevcut iken fenerbahce basliginda 24 entry bulunmakta, ancak fenerbahce basligi en cok ragbet edilen baslik olarak gozukmektedir.
  • sadece 1 (yazıyla bir) dakika site içinde gezinmeyle geçici görme kaybı yaşadım
    öyle renk mi koyulur lan arka plana kör oluyordum az daha...

peşin peşin edit:
    galatasarayın renkleriyle ilgili değil valla derdim...
  • fenerbahçe hakkındaki entryler galatasaray hakkındaki etrylerden sayıca fazla olan sözlük.
  • sözlükteki bir takım tahammülsüz, ezik galatasaray taraftarını kendilerine transfer etmek isteyeceğim sözlüktür. sinan enginimsi ideolojileri ile burada kendi kendilerini tatmin etme imkanı bulabilirler.
  • entry oylama hadisesi iki tuştan ibarettir:

on: on numara!
    of: ofsayt

oeeh muadili bir tuş kullanmamışlar anlaşılan.

sol üstteki kısma tıklayınca karşınıza sözlükle ilgili şu bilgiler çıkıyor:

copyright 1905 - 2008(c)
    rerererarara.net

galatasaray
    1. claudio taffarel
    35. oliveira capone
    3. bülent korkmaz
    4. gheorghe popescu
    67. ergün penbe
    22. ümit davala
    7. okan buruk
    8. suat kaya
    10. gheorghe hagi
    9. hakan sükür
    6. arif erdem

an itibariyle ekşi sözlük'le alakalı yazılar da çıkmış.

ha bir de, sözlüğü* galatasaray temasıyla kullanıyormuşum gibi geliyor açtığımda. biraz kalite be arkadaşım, bari ismine yarışır bişeyler yapın. isim demişken, lisans problemini umarım çözmüşsünüzdür tabii.
  • yahu her tarafını aynı yapmışlar bari en alttaki disclaimer'ı da aynen kopyalasalardı... tamam konsepti anlamışlar ama bu yazan komik desen değil, yaratıcı desen o da değil; ciddi bişey yazıyo sanırım okuyayım bakayım ne diyo desen, ondan da bişi anlamıyosun... bi garip bişi.
  • yeni açıldığı günler ile şimdiki hali arasında çok fark olan sözlük. hakkında yapılan eleştirileri haketmediğini düşünüyorum.
  • klonlar içerisinde tasarım olarak ekşi sözlüke en yakın bulduğum site. tek sorunu renkleri.
hesabın var mı? giriş yap