• git gide antu'ya dönen site.
  • moderasyondan aldığım bilgiye göre yeni nesillerle birlikte düşen kaliteyi dengelemek, niteliksiz ve kavgacı yazarları ayıklamak için bir süre yeni üye almayacak sözlük. bekleme süresine ise takılma dediler. üyelik talepleri değerlendirilmeye başlandığında sıra hızlı şekilde gelirmiş.

ayrıca belirtmek isterim ki kalite son derece yüksek, hadi artık amk!!!
  • ağlayan sözlük.

günde 3 posta bu forumsal siteye girip fetöcü arkadaşların beşiktaş başlıklarında ağlamalarını okuyorum, çok eğlenceli bir şey.
  • hiçbir boktan anlamayan ergen futbol ulemalarının en iyi günümüzde bile galatasaray ve galatasaray’ın hocasına salladığı kripto oluşumdur.

her boku eleştiriyorlar, aynaya bakabilme becerileri yok. buradan kendilerine sesleniyorum; başarısızlıklarımızın en önemli sebebi sizin gibi eleştirinin ne demek olduğunu bilmeyen ergen yahut ergen zihinli galatasaray taraftarıdır. bu kulübe yapacağınız en büyük iyilik kendi kendinizi kapatmaktır.

yazılarını, analizlerini okuduğum aklıbaşında yazarlar da var. onları tenzih ederim.
  • %100 katılıyorum.
  • an itibarı ile şu şekilde kendisi.

http://gss.gs/v0w.jpg
  • berbat ötesi berbat olmuş. hani böyle çakma uyduruk az bilinen saçma isimli sözlükler var ya. ha öyle işte. hatta bi tane daha gs taraftar sözlüğü vardı. galasözlükdü adı galiba. gs sözlük çakmasıydı. şuan da gs sözlük kendinin çakması gibi olmuş.

edit: ya biraz abartmışım galiba.

edit: o kadar da kötü değilmiş.

edit: çok güzel olmuş.elinize sağlık.
  • şimdi de kafayı ahmet çalık'la bozmuş sözlük.ortalama zeka 10 olunca böylesine geri zekalılıklar normal.galatasarayın başarısızlığını bunlardan daha çok isteyen yoktur bu ülkede.
  • ligde sekiz hafta geride kalmis dokuzuncu hafta maclari oynanirken, hala ilk onbir secimlerinde tolga cigerciyi kesen, ideal onbir verirken tolga bu sezon hic yokmuscasina, sanki cok kotu bir performans sergilermiscesine ilk onu feda eden yazarlari gormekten biktigim platform.
    bu adam sakat. performans yuzunden ilk onbirden kesilmedi.
    adamin oynamadigi haftalarda iki farkli futbol izleyip, iki farkli performans yorumlayan taraftara sahip oldugumuzu dusunuyorum. ki zaten yedi galibiyet, bir beraberlik alinmis sekiz hafta baslamadan once tek bir hedef, ortaya cikacak futbola dair bir gram fikir sahibi olmayan adamlar sekiz haftadir fernando ve gomis disinda yerli yabanci ayirt etmeden gömüp duruyorlar. iddia ediyorum gomis gecen hafta da gol atmasaydi, gs sozluk senlik alanina donerdi.
  • modları son derece geri zekalı olan bir oluşum.

kafalarına göre iş yapan ve herhangi bir açıklamaya gerek duymadan işlem yapan zerzevatla dolu içerisi.
hesabın var mı? giriş yap