şükela:  tümü | bugün soru sor
5618 entry daha
  • arkasından havlayan iti köpeği çoktur ama yine de başı dik gezer, arkasındaki itler havladığıyla kalır. *
  • benim de bir uyesi oldugum topluluk.biraz kendimiz hakkinda da bilgi vereyim..
    evet, hepimiz fetocuyuz, hepimiz orospu cocugu aglaklariz ve evet hepimiz salak, gerzek ve aptaliz.maliz, gerizekaliyiz.
    umarim malum takimin taraftari artik su basliga ya da herhangi bir basliga bize hakaret edecek seyler yazmaz, cunku artik sarmiyor.tum ailemize kufreden bu insan(!)lari da o besiktasli moderatorleri korumaya devam ediyor ve edecek.
    bu entry'nin ustune de, evet, hepiniz fetocu oclarsiniz, diye mesaj malum takimin taraftarlari.yine kendileri hakkinda hicbir sey yapilmayacak, azicik sesi cikan gs veya fb taraftarlari caylak yapilacak.
  • yönetim ve terim'in hatalarının sorumluluklarını almamak için yaptıkları algıya ortak olarak bu sezonki fiyaskonun baş mimarlarındandır. ondan sonra her maç sonu gol kaçıran oyuncuya küfrederler. geçmiş ola siz o treni çoktan kaçırdınız.
    (bkz: galatasaray/#84271603)
  • bana maziyi yaşatmış taraftar.

dün tekrar o 2011, 2012 yıllarındaki havayı yakaladık, eren derdiyok'un ıslıklanması hariç her şey çok iyiydi.

bu erenden nefret ediyorum, hem futbolculuğuna hem para için yaptığı hareketlerine, alternatifsiz olduğu için sakatım diye bahane üretmesine gıcık oluyorum fakat ne kadar nefret edersem edeyim dün maçta onu ıslıklamayan az sayıdaki taraftardan biri bendim. yapmayın renktaşlar, takımı düşürmeyin, bu adamı ıslıklamak bize bir fayda getirmeyecek. biz her maç takımımıza bu şekilde destek olalım, 2,3 hafta içinde de bu eren denen tabuttan kurtulmaya çalışalım.
2 entry daha