717 entry daha
  • ttarena'da hep dalga geçtikleri fenerbahçe taraftarı gibi olacaklardır, bende öle olmalarını istiyorum o ayrı.
  • rt arenada degil tt arenada gorulen taraftar toplulugudur.
  • bir beşiktaşlı olarak, kendilerine karşı oluşan "helal olsun" görüşünü iki transfer sonrası böyle bir çırpıda silebilmelerine kızdığım insanlar. kendi taraftarına karşı ana-avrat düz gitme seviyesine bile inebilecek bir hezeyan yaşayan başkanına, iğrenç eleştirilere, seviyesiz yalaka politikacılara bir dakika olsun cevap veremeyen bir güruhun olduğu yerde gözbebeğimiz denilen yeni stadın açılış golünü takımını satmış bir adamın atması da müstehaktır.
  • bugün itibariyle stad çevresindeki yolların yapımı için başbakan'dan yardım istemişlerdir.

kaynak: (bkz: show haber)
  • 23 ocak 2011 galatasaray sivasspor maçında protesto olacak diye ağızları sulanmış bir şekilde bekleyen bazı kesimlere ayarı veren taraftar. gerçek taraftarlar, galatasaray'ın siyaset üstü olduğunu bir kez daha gösterdiler.

yalnız o değil de geçen gün yürüyüşte galatasaray atkısı taşıyan fenerliler vardı. bu geceki hallerini düşününce gülmemek elde değil. yavrum yakında sizi galatasaray formasıyla arena'ya da bekleriz. gelin coşkuyla destekleyin bizi.
  • 23 ocak 2011 galatasaray sivasspor maçında felsefesini herkese göstermiş topluluk.

(bkz: en büyük tepki tepkisizliktir)

çok aştık biz guru olduk yeminlen. şahaneyiz.
  • adnan sezgin tarafından aferin verilen taraftardır. vay be.

http://www.mackolik.com/…gin-gsaray-taraftari-budur
  • siyasetüstü olmakla, haksız eleştirileri sineye çekmeyi, yüzüne tükürene yarabbi şükür demeyi aynı kefeye koymaması gereken taraftar. size söven kemalist, ateist, dinci, laik, kim ne olursa olsun bir cevap veremediğiniz için eleştiriliyorsunuz. kendi taraftarını kişisel çıkarları için satabilen bir başkana ses edemediğiniz için "ayar" yiyorsunuz. başkanının köpekleri üstüne salınmasına rağmen yeter demirören diyebilen, her türlü haksızlığa en ufak bir pankartla dahi olsa tepki verebilen kendi tribünümüzü, takımdaşlarımızı gördüğümüz için aynı tepkiyi sizden de bekledik. ağzımızdan salyalar akıtmıyoruz, kadıköylülerin akıbetine uğrayıp stadınızda ses çıkmaz olduğunda aklınız başınıza gelecektir zaten.
  • bütün hafta gündemi işgal ettiler ve toplumun tüm kesiminden destek gördüler. bir stad için değmezdi ama düzene çok hızlı ayak uydurdular. fenerbahçe taraftarını seneler evvel tribünde kaybetmiştik sıra geldi galatasaray taraftarına. umarım beşiktaş' a yapılacak stadla birlikte artık taraftar kavramı tümüyle yerini futbol tanrılarının istediği şekilde seyirci haline bırakmaz.
  • takımının, tarihinin en kötü sezonlarından birini geçirdiği anlarda, bazı siyasi emellerini elde etmek için kendini kullanmak isteyen bazı tuzu kuru(!) insanların sözüne uymadığı için "kızdıran" taraftardır.

yahu, açılıştaki olayları kimse unutmadı, hatırlayacak... özellikle de yeri* geldiğinde. ama taraftarın bugün yapması gereken şey, bazıların elini ovuşturarak beklediği fitili ateşlemek olmamalıydı. o bazıları, madem çok istiyorlar, madem çok alınmışlar olan bitene, madem bu olaylar sporu aştı; kendi stadlarında, kendi takımlarını desteklemek yerine protesto yapsınlar. "yeeaa çok saçma ama olayın bizimle alakası yok ki, oysa sizin stadınızın açılış maçında..." diye giden bir cümle geçiyorsa kafanızdan, kusura bakmayın bahane bu. galatasaray seyircisinin, galatasaray ilk 10'a giremezken yapması gereken en önemli şey, takımına yardım etmektir.

arena'daydım, sesim kısılana kadar tezahürat ettim, o anda hiç bir gereksiz insanı düşünmedim (kuddusi müftüoğlu hariç), takımının kazanmasına ve bu kötü durumda biraz nefes almasına yardım ettim, mutluyum. ama bazıları bu durumdan pek de mutlu değil. çünkü onların önceliği galatasaray değil.
4970 entry daha
hesabın var mı? giriş yap