şükela:  tümü | bugün soru sor
 • fbjkts taraftarları tarafından sevilmeyen taraftar. kumalar arası çatışmaya kurban gidiyor kocaları.
 • ornek taraftardir. istanbul sicagina alisik olmayan trabzon taraftari hava degisiminden hasta olmasin diye isiticilari acmamistir.
 • beğenmedikleri başlıklara galatasaraylı hukuk severler mi ne öyle bir şeyler yazan topluluk.

  kendilerinin bu hukuk sevdasını şike davası hakkında da görmek isteriz. zira mahkemede beraat etmiş insanlara şikeci filan deyip duruyorlar. *
 • (bkz: cihat aktaş)
 • --- spoiler ---

  beğenmedikleri başlıklara galatasaraylı hukuk severler mi ne öyle bir şeyler yazan topluluk.

  kendilerinin bu hukuk sevdasını şike davası hakkında da görmek isteriz. zira mahkemede beraat etmiş insanlara şikeci filan deyip duruyorlar.
  --- spoiler ---

  bugün hakkında dosyası açılan başlığın ismini söyle de ne kadar delikanlı olduğunu görelim.bilgi kirliliği yapmayın ."vatan haini galatasaray" diye bir başlık açıldı ve olması gereken hukuki süreç başlatıldı.

  sen de böyle bir başlık aç aynı işlem senin için de işlensin.adalet senin benim herkesin hakkı.

  rahatsız olduğun bir konu var diyorsun e buyur kardeş sen de o adımı at.1 saatini almaz.adalete karşı adım atmıyorsan ya argümanların zayıftır yada sadece konuşan bir birşeysin söylediğine kendin de inanmıyorsun.
 • gazla çalışan, o nedenle çabuk şişen taraftar topluluğudur. formsuz, doğru dürüst top oynamayan takımları maça iyi başlayıp hakemin de net yardımıyla trabzon maçını kazanınca, sadece ilk 20 dakikayla şişe şişe 'planet ötesi' oyun oynadıklarını sandılar. bütün bunları başlatan şeyse liderin puan kaybı sonrası kazanarak farkı 8'den 6'ya indirmiş olmak.

  devre arası transferleri gelmiş. biri attığı gollerin yarısını penaltıdan atmış, saçma kartlar görüp takım satan diagne. diğer ikisi lig düşecek takımdan gelmiş ağır marcao ve ziyadesiyle hantal luyindama. daha diğer forveti doğru dürüst görmedik. bir bekleyin kardeşim adamlar bir oynasın görelim biz mi haklıyız yoksa iyiler mi. öyle gaza geliyorlar ki.

  bu taraftar en ufak bir şey elde etti mi şişiyor. bu derbi kazanıp "aa nasıl koyduk" şişmesi değil, "en iyi biziz" şişmesi. mesela beşiktaş taraftarı ilk şampiyon olduklarından sonra bu şekilde şişmişti. galatasaraylılar bir maçla herkesi karşıya aldılar, şöyle atarız böyle yaparız dediler, kim gelirse gelsin arenada şansı yok dediler, sonuç adamlar ilk turdan galibiyeti aldı fişi çekti. gün boyu gördüğüm, benfica'nın gücünün hakkını veren galatasaraylı taraftarlar 5'i geçmez şu sitede. etmeyin.
 • kulübü sikayet eden sikecileri uefa'ya sikayet etmesi gereken taraftardir.

  görelim bakalim, bogazina kadar boka batip, galatasaray'in ceza almasi icin ugrasmanin bedelini.
 • takım ilk golü yediği zaman maçı bırakıp kendi futbolcusunu ıslıklama derdine düşen taraftar. şu futbolcu ıslıklama hastalığı resmen taraftarlar arasında kanser gibi yayıldı ve önünü alamıyoruz. evet takımımız şansız bir şekilde kalesinde gol görüp geriye düşebilir. bize düşen takımımızı son ana kadar destekleyip takımın motivasyonunu arttırmak.

  taraftarlık maçta futbolcusunu ıslıklayıp maç sonu futbolcuların sosyal medya hesaplarına hakaret yağdırmak değildir. çeşitli platformlarda oyuncular eleştirilebilir elbet ama sosyal medya hesaplarına gidip oyunculara hakaret etmek bir çözüm getirmez. rica ediyorum şampiyonluk yolunda ve avrupa'da önemli maçlarımız varken takımımıza zarar verecek işlere girişmeyelim. futbolcu performans izleme ve değerlendirme işini hocamız fatih terim'e bırakalım.
 • kendilerini 2000 yılında sanan taraftar grubudur.