şükela:  tümü | bugün soru sor
 • yıllardır hep güçlüden yana olan, takımları kötü olunca passolig kartlarını yakan, sosyal medya üzerinden kulübünü yönetmeye çalışan, tribüncülük noktasında sürekli başka tribünlerin bestelerini çalan bir oluşumun iticiliğidir.

  başları her sıkıştığında ama bizim uyefa kupamız var cümlesini ezberden söyleyen, otoban kenarını mesken tutmuş bu güruh söz konusu kendi takımlarını eleştirmek olunca özelden sürekli küfür ederler.

  bunların ataları yıllar evvel tek başına durakta bekleyen mühendis oktay'a sürü halinde saldırıp katletmiştir öyle de kalleştirler (bkz: mühendis oktay)

  sinsice pusuda bekleyip şike ve teşvik ile kazanılan şampiyonluklara çılgınca sevinen bu güruh söz konusu rakiplerin başarısı olunca hazmedemezler.

  allah kimseye gs taraftarı ezikliği ve iticiliği vermesin. amiinnn
 • gördüğü başarılara oranla çok az olan iticiliktir. beşiktaşlı arkadaşlarımız bizim yaşadığımız başarıları yaşasalar ne olurdu tahmin etmesi bile çok güç.
 • şampiyonlar liginde çeyrek final görmeden uzay takımı yakıştırması yapmayacak kadar da alçak gönüllüdür.
 • kanatlı kuşların taraftarlarına oranla daha az olan iticiliktir
 • yanlış olduğunu düşündüğüm önerme.

  gs taraftarıyım. en ufak bir krizde faturayı takımıma kesip, özeleştiri moduna geçerim. takımımın kötü zamanlarında hep önce yönetimi ve takımı suçlarım.

  takımımın başarı durumunda coşup en ateşli taraftar moduna geçip, tarihinden girip; şarkılarına, sloganlarına, kupalarına, heyacanlarına, ateşli rövanşlarının hikayelerine dalıp, pek de kimseyi siklemem.

  bana mı rast gelmedi, bilemiyorum ama ne kadar gs taraftarı ile tanışsam, bu durumun çok fazla üzerinde bir fanatizmin içinde, aklı selimi yitirmiş, körü körüne bir gs’li görmedim. hep iddiasız bir aristokrat duruş. zaten adı da mekteb-i sultani.

  genel olarak iyi oynayan her takımı takdir ederim, özellikle ülke takımlarının yabancı takımlarla olan müsabakalarını; kim olursa olsun( fb dahil), desteklerim. ama türk futbolu içinde galatasarayın duruşunu* hep süperkülade bulurum.

  sensin lan itici...
 • yav he he dediğim tinerci sıçmığı. iki yıl şampiyon oldular diye kafa siken büyük takımların en küçüğünü tutan embesiller hala laf atma derdinde.
  ha unutmadan uefa kupamız yok sadece, real madrid'i evire çevire yenerek aldığımız süper kupa da var. şampiyonlar ligi yarı finalimiz var, çeyreğimiz var. var oğlu var. onları neden söylemiyorsun lan? yutkunuyor tabi, kıskanç. hepsini yazamıyor. *