şükela:  tümü | bugün soru sor
 • o zaman geriye kalan %40 ilk entryi okumamıştır

  edit: başlık başa kalmış. niye böyle bir entry girdim hiç hatırlamıyorum.
 • dedi tinerden dolayı beyni yanmış fanatik.

  edit: tiner diyince bu tineri sadece beşiktaşlılar kullanmıyor herhalde . bizim takımın taraftarı olup da sırf fav kasmak için böyle salak salak yazılar paylaşan, hatta kendi açtığı başlığı hortlatmaya çalışan hıyarlar var. onların kullandığı da uçucu. çok da şeetmeyin yani.
 • yanlış önerme.

  taraftarın %60'ı, insanlara aptal diyerek hakaret eden bir orospu çocuğunun yüzüne orospu çocuğu olduğunu söylemeyecek kadar efendidir.

  %30'ı da bu insana orospu çocuğu olduğunu söylecek kadar açık sözlüdür.

  %10 ise prim toplamak için başlık açan ergeni sikine bile takmamaktadır.

  gerçek şudur ki, fikirlerini insan gibi beyan etmek yerine, küçümseyerek, dalga geçerek hakaret etmek net orospu çocukluğudur.
 • doğru aptalsınız, doğru olan tespittir.
 • katılmadığım genellemedir. galatasaray taraftarı mal değil şımartılmış bir taraftar grubudur. 80 sonrası doğan kitle uzun süreli başarısızlık yaşamamıştır hiç. aksine türk futbol tarihinde ciddi manada başarılar görerek büyümüşlerdir. bunu ağzında elmas kaşıkla doğan her istediğine anında kavuşan insanların şımarıklığına benzetiyorum. bu tipler sabırsız olurlar. mutsuzluk yaşamadıklarından ham kalırlar. yokluk çeken insanın olgunluğuna kavuşmaları zordur. örneğin şampiyonlar liginden çıkmaya alıştırılmıştır. real madrid maçında real madrid'in savunmadan çıkamadığı dakikaları yaşarken büyük maç kazanamayan bir takıma dönünce şirazesi kaymıştır. rakipler gibi avrupa'ya gitsek keşke dedikleri yıllar görmemiştir. sahasında kupa kaldırılamamış, boş şampiyonluk kutlayıp sonra şampiyon olamadıklarını anlayarak hayal kırıklıkları yaşamamıştır. bu şımartılma yüzünden lider de olsa büyük maç kazanamayan bir takıma tahammül edemezler. haklıdırlar.. şerefli 3. lük masalları ile büyümek zorunda kalmamış bir kitleden tahammül beklemek hayaldir. bundan dolayı galatasaray taraftarı aptal değil, şımartılmış bir kitledir.
 • hatalı genellemedir.

  neye göre %60, nasıl ölçtünüz? taraftar başarı ister, geldiğinden beri dursun özbek'ten memnun değil zaten galatasaray taraftarı.

  sonuç olarak türkiye'nin en büyük 3 takımından biri ve her maçı domine etmesini ister taraftar özellikle büyük maçları. onu eleştiriyor, buna sahip çıkıyor sonra bunu da eleştiriyor vs gibi varsayımlarla insanlara hakaret etmek, saçmalığın dik alasıdır. başarı varsa arkasında durulur yoksa eleştirilir. tatmin etmiyorsa da eleştirilir. sonuç olarak bu insanların gönül bağı var maddi ve manevi verdikleri birsürü şey var.

  not: fanatik fenerbahçeliyim.
 • %60’a kendisinin de dahil olduğu bir yazar beyanıdır.