şükela:  tümü | bugün
 • 19 eylül 2012 tarihinde binlerce galatasaraylının yapacağı vasat eylem. mancıstırdan 10 gol yemiş bir takımı tutacaklarını düşünmüyorum.
 • üst edit: 14 temmuz 2017 olacak. moderatör abilerimden anlayış bekliyorum..

  sneijder'in galatasaray'dan kopartılmasından sonra aldığım karardır.

  zor olmadı açıkcası.

  felipe melo, fıtık ameliyatı olduktan sonra 1,5 ay sonra geldi ve şanpiyonlukk maçlarında oynadı. bu adam gitmek isteseydi çıkıp en zor maçlarda oynamaz iyice dinlenir gideceği takıma giderdi.

  aynı yönetim bu adam hakkında algı oluşturup takımfan göndertti..

  hem de transferin son günü...

  sneijder olayı ile birebir aynı taktik!

  orada başlayan yıpranma iki yılda tek bir taş koymadan, bruma, podolski'nin gönderilmesi ile tüy dikmek oldu ama sneijder'in böyle aşağılıkça gönderilmesiyle iplerş kopardı.

  neyse hatırladığım,

  12 şampiyonluk,
  7 kupa,
  7 süper kupa,
  1 uefa, 1 uefa süper kupa,
  3 ş.ligi çeyrek finali,
  real madrid, barcelona, at.bilbao, man.utd, lazio, roma, milan, juve, arsenal, leeds, schalke, dortmund vs. galibiyetlleri,
  sneijder, melo, elmander, drogba, ujfalusi, muslera, eboue, hakan şükür, arif, hagi, taffarel, popescu, ilie, filipescu vs. gibi yıldızlar izledim..

  iyi vallahi yeter bana..

  ama bu şerefsizleri destekleyen de bunlar kadar şerefsizdir..

  zira dursun özbek istifa diyince tribün basan, adam döven sucuk ekmekcileri unutmadık!
 • diyarbekirspor a davet ediyoruz o halde.

  http://spor.beyazgazete.com/…am-ediyor-3980509.html

  yeni transferlerle bomba gibi geliyoruz.
  (bkz: diren ha diyarbekir diren)
 • sonuna kadar desteklediğim ve benim de gerçekleştirdiğim eylem. bizleri bu hale getirenlerin, bizden sneijder'imizi koparanların allah belasını versin. bunların hesabı sorulacak.
 • dün akşam köy takımının sahasına geçemeyen, kalesine şut çekemeyen takımla devam edin şerefsizler!

  dursun'un s*kini tutmaya devam !
 • beşiktaş'ı bilmem ama galatasaray başkanı gayet planlı ve programlı bir şekilde galatasaray'ı bitirme yolunda.

  bu yüzden bu adamlar varken galatasaray'ı desteklemenin anlamı yoktur.

  sneijder'i galatasaray'dan önde tutuyorum
  çünkü galatasaray vefadır -mına koduklarım!!!
 • galatasarayı değilde fanatikliği ve takibi bırakmamla katıldığım eylem. galatasaray tarihinde hiç bu kadar rezil olmamıştı. herneyse bu da iyi oldu aslında gül gibi premier lig varken türkiye ligini takip ediyordum. bu saatten sonra tabiki takım değişmem ama böyle devam ederse galatasaray'ı bırakmam yakındır. galatasaray'ı bırakırsam da hiçbir futbol takımını tutmam.
 • olm kendinizi iyice deliliğe vurdunuz aq.
  (bkz: seni sevmeyen ölsün)
 • bende; ''böyle bir başlık açsam acaba deli mi derler?'' diyordum. ancak yalnız değilmişim.

  galatasaray son 2.5 yıldır bilinçli ve ağır, 2013 ağustos'dan beri ise komple sabote edilen ve operasyonlara uğrayan bir camia oldu siyaset tarafından.

  2013 ağustos'da fatih tarim operasyonu ile ünel aysal'ın gücünü azaltıcı darbeyi vurup, devamında yabancı sınırı kısıtlamaları vs... derken en son görev adamı yandaş durgun'un camianın başına başkan olmasıyla galatasaray bitmiştir.

  olağanüstü toplantı da, durgun ibra edilince zaten arkasında ki siyasi güç ortaya çıkmıştı. ancak yine de artık nasıl bir kuyruk acısı veya düşmanlık varsa durgun'da ve talimat aldığı yerlerde ki, camiaya son 2 senedir aşırı fazla bir tecavüz söz konusu.

  bu yaz döneminden önce içimden; ''mayıs sonuna kadar görevden alındı alındı veya istifa etti etti yoksa bu camia biter'' demiştim ve öyle de oluyor. son 7 aydır bir şey daha diyorum içimden; ''bu takım dursun görevdeyken şampiyon olursa, benim gözümde en değersiz ve yerin dibine sokulacak bir camia olur''

  kısaca detaylara çok fazla girmeye gerek yok, anlattıkların karşıdakilerin anladığı kadardır, 2.5 senedir götümüzü yırtıyoruz ama polarcı tayfa ve siyasi yandaş tayfanın umurunda değil.

  kısaca geçmiş olsun, zaten dursun gidene kadar 1tl bile katkım olmayacak diye yemin eden ben, şuandan itibaren türk sporuyla olan pamuk ipliğine bağlı olan bağı tamamen koparıyorum. kimin sikinde? kimsenin? peki bu benim sikimde mi? hayır tabi ki. bok çukurunuzda boğulmanız dileğiyle.

  adalet, ahlak, hukuk isteyenler son yüz yıllarda hep ''terörist, salak, hain, ajan vs...'' olarak lanse edilmiştir, çünkü adalet-ahlak-hukuk üçlüsü para kazandırmaz, menfaat karşılamaz, sadece işini yapar.

  saygılar polarcı ve durguntroll sevdalısı sözde galatasaraylılarcıkslar sizi...
 • comarlarin akli basina gelmis. hadi herkes kendi dogdugu sehrin, buyudugu sehrin takimini tutsun.