şükela:  tümü | bugün
 • fenerbahce tv nin kiskancligindan catlayan galatasaraylilarda nihayet tv lerine kavustular . asagida ilgili haberi aynen copy-paste liyorum buyrun:

  flaş...flaş..! galatasaray da kendi televizyonuna kavuştu.

  ve galatasaray yönetimi televizyon konusunda nihayet mutlu sona ulaştı.

  fenerbahçe’nin kendi televizyonunu kurmasıyla son günlerde artan yoğun taraftar baskısı sonuç verdi ve galatasaray yönetimi florya'daki kulüp binasına 37 ekran bir televizyon aldı.

  açılış töreninde konuşan başkan özhan canaydın taraftarları için yaptıkları fedakarlığı işaret ederek ''kendi aramızda topladığımız paralarla aldığımız bu televizyonun camianın kenetlenmesini ve eski günlerine dönmesini sağlayacağına hiç şüphem yok. '' dedi.

  canaydın, yaptığı açıklamada 37 ekran televizyonu 1 seneliğine arçelik florya bayisinden kiraladıklarını, ancak satın alma opsiyonunun kendilerinde olduğunu söyledi.

  törende yer alan 2. başkan ali dürüst ise söyle konuştu.: ''bu televizyon tüm galatasaray camiasına hayırlı uğurlu olsun.tabii ki hedeflerimiz bununla bitmiyor, ileriki dönemler için 55 ve 68 ekran televizyonlar da gündemimizde. en büyük hedefimiz ise 100. yılımızda almak istediğimiz plazma tv. her ne kadar bu ekonomik şartlarda zor gibi görünse de galatasaray büyük bir kulüptür ve bunun da üstesinden gelmesini bilecektir.''

  öte yandan kulübe yakın bazı muhalif çevreler, alınan bu 37 ekran televizyonun kulübün şu anki ekonomik durumu itibariyle lüks olduğunu ve canaydın yönetiminin bu televizyonu yaklaşan secim için koz olarak kullanmak istediğini iddia ettiler.

  bu arada istediği transferler bir türlü gerçekleşmeyen fatih terim'in ve alacaklarını tahsis edemeyen futbolcuların bu harcamaya karşı alacakları tavır merak konusu oldu.
 • cuma gecesi korku kuşağında 6 kasim 2002 fenerbahce galatasaray derbisini yayınlayacak olan kanal.
 • özhan canaydın'ın, "baskanlıga tekrar secildigim takdirde dunya capında 3 buyuk televizyonu kulubumuze kazandıracagımı burdan mujdelemek isterim." diyerek kamuoyuna acıkladıgı secim kozu.
 • tüm programlari ahmet çakar sunacakmis.
 • uefa kupası kazanıldığı sene -2000-, digiturkun desteklediği bir fikir, üstelik yıllık 10 milyon $'a yakın bir gelir elde edilmesi söz konusuydu ve fakat çakal digiturk yetkilileri sadece tv hakkını değil internet haklarınıda almak istediler. o dönemde patlayan ve o gazla devam eden dot com şirketlerinin korkusundan kulüp böyle bir gelir kalemini bilmemkaç yıllığına digiturke bağlamak istemediği için kabul edilmedi...

  özhan canaydının, taraftarlar arası platform oluşurma projesinin ertesinde, yayın hayatına başlaması mümkündür,..
 • sahip somun sabah şekerlerini sunacağı televizyon
 • öhö, dedigim tutmus (bkz: #3821137)
 • 2.kurban hangi giga diye merak ettiğim kanal
  (bkz: #3820064)
  (bkz: #3819203)
 • galatasaray maçları sayesinde, romantik komedive dram filminden başka bir şey yayınlayamayacak olan kanal...