şükela:  tümü | bugün
  • ortaköy'de mükemmel bir alanda, orada 2 sene ortaokula hazırlık sınıflarını okudum, nefis 1 yerdi, denize sıfır 1 okul, üstelik ortaköyde...
  • parali mi parasiz mi oldugunu hala cozemedigim universite
  • galatasaray lisesi için ayrıca kontenjanı+sınavı var ama öss'de ilk yirmibeşbinde olmazsa kontrol bile edilmiyor, ama önemli olan ortaköyde olması...
  • 5 sene öncesine kadar demirlerinde denize düşer idik şimdi kapıdan bakıyoruz m. lechiflart ve geleck sene m. chartier adında ööretmenleri olacak şanslı insanların okulu
  • fransiz lisesi mezunuysaniz gittinizde merhaba demekten bikcaniz super okul
  • istanbul'un en güzel manzaralı okullarından biri.
  • okulum...istanbuldan en cok seni ozledim...en cok sen kaldin aklimda...
    edit : 5 sene oldu mezun olali, hala kapisinin onunden gecmeye korkuyorum. pardon sizin bi dersiniz vardi diye iceri cekecekler diye. ne bicim ozlemeyse bu? amma atmisim
  • bu pazar sınawından çıktıgım ve deli gibi zor soruları olan universite
  • unisex tuvaletleri sadece ana binasi ile sinirli degilmis, yeni kutuphanesinde bunu gormus bulunduk.

(bkz: eskiden buralar hep dutluktu)
  • universiteden once fransızca ogrenmemiş öğrencilere tavsiye edilmeyen okul. hazırlık sınıfını gecmek sorun değildir bi yere kadar belki ama hukuğu, işletmeyi, ekonomiyi fransızca (hem de sadece 1-2 senelik fransızcayla) okumak bayagı bi zor oldugundan ust uste sınıfta kalmanın yuksek oranlarda mumkun oldugu okul.