şükela:  tümü | bugün
 • iktidarın anlaması gereken durum. bu iki kulüp kendilerini oy deposu gibi göstermekte ve iktidarı kendi çıkarları doğrultusunda yönlendirmektedir.

  bunun sonucunda ise hukuk hiçe sayılarak beşiktaş'a karşı insanların gözüne soka soka haksızlıklar yapılmaktadır.

  size şunu söyleyeyim galatasaray ve fenerbahçe'nin taraftar sayısı beşiktaş'tan çoktur. fakat bunların fanatik sayısı yüzde 10'u geçmez.

  beşiktaş'ın taraftarı ise daha bütündür. fanatik olmayanların sayısı yüzde 10'u geçmez.
 • galatasaray ve fenerbahçe taraftarlarının fanatik kısmı yüzde onu geçmez mi? gs store ve fenerium gelirlerinden haberi olmayan yazar beyanı. ikisinin de fanatik kitle oranı çok yüksektir. fanatiklik iyi bir şey mi değil ama ben de fanatiğim. hem sizin naftalin kokulu formalarınız kalktı sanıyorduk yine hortlamayın lütfen.
 • taraftar aidiyeti ve bağlılığı olarak fenerbahçe taraftarının daha üstünde bir taraftar grubu yoktur bu ülkede.

  fenerbahçe taraftarı 2011 yılında hakkıyla kazandığı kupayı meydanlarda savunurken biber gazı yerken pasif beşiktaş taraftarı ve çarşı'sı koşa koşa kupasını iade etmiştir.

  fenerbahçe ülkenin en büyük sivil toplum kuruluşudur.

  büyük bir taraftar topluluğu için fenerbahçe kimliği siyasi kimliğinin üzerindedir.

  (bkz: sandıkta görüşürüz mesut bey)
 • fenerbahçe öyledir.
 • halaa mesut bey'i kendilerinin indiridiğini sananları gördüğümüz başlık, valla çok komiksiniz.. 3 temmuzda da sokaklara çıkıp sandıkta görüşürüz, akp bitti demiştiniz gördük ne kadar bitti, bitirdiniz. bayılıyorum sizin hayal dünyanıza.