şükela:  tümü | bugün
 • imparator fatih terim, hey cimbom hey...

  şaka lan şaka... allah korusun!
 • yakında başlayacağı dedikoduları ayyuka çıkan dönem.

  fatih terim galatasaray- türkiye milli takım mekik oyunlarında 4.kez cinconun başına gelmeye hazırlanıyor.

  (bkz: nihayet)
 • olsa keşke de milli takımın başına adam akıllı bir hoca gelse. gerçi yok yok kalsın, böyle ülkeye böyle antrenör böyle kaptan böyle federasyon başkanı.
 • 10 nisan 2017 medipol başakşehir galatasaray maçı sonrası fatih terimci yazarlar birliği ve halen devam eden galatasaray yönetimine bilenenlerin oluşturduğu kamuoyu(!) baskısıyla başlatılan kampanya.

  13 şubat 2017 riekerink'in kovulmasıyla başlayan süreçte fatih terim'in galatasaray'ın başına tekrar geçeceği çok konuşulmuştu ancak bu yönetimle olmayacağı dillendirilmişti.

  2016-2017 sezonu ilkyarısı bittiğinde avrupa ve türkiye basınında yer alan şenol güneş'in tekrar milli takımın başına geçmesiyönünde haberleri ve beşiktaş'ın yeni antrenör adayları ile görüşmesi bir yandan fatih terim'in başarısız ve tartışmalı görevinden ayrılacağı yönündeydi.

  özellikle beşiktaş'ın iyi gittiği yolda şenol güneş'e salça olmaları da ayrı bir mevzu.

  ancak işin özünde fatih terim-arda turan kavgası ve milli takımdaki başarısızlığını örtme yatmaktadır. eskisi gibi bir yönetim sergileyememesi, imparator lakabının yerini başka lakaplar alması bunun en büyük nedeni.

  zaten galatasaray'da ünal aysal'dan kaçarak bu göreve gelmiş. euro 2016'ya katılma başarısı göstersek de tam bir işgüzarlık ve başarısızlıkla milli takım dönmüş beraberinde inanılmaz komplolar saçmıştı.

  ayrıca 10 nisan 2017 medipol başakşehir galatasaray maçı, galatasaray takımı içindeki dengelerin ortaya çıkması açısından da önemliydi. özellikle sneijder gibi önemli bir ortasaha oyuncusunun küstürülmesi, takım içi dengelerin yerle bir edilmesi yanında yönetim basiretsizliği de iyice ayyuka çıkmış oldu.
 • daha kaç kere yazacağız;

  ya terim ya ölüm.
 • sizin ben amk başka adam mı kalmadı? temcit pilavı gibi ha babam omo omporotor sompoyon yopto kafalarınız yok mu koparın atın o sikko kafalarınızı.
 • yaklaşıyor yaklaşmakta olan.

  ulan bayern münih bile gidip efsane hocasını geri getiriyor bizim pembe götlüler hala temcit pilavı muhabbetinde. çok biliyonuz amk.
 • inanmayın. adam milli takım'a dava açmış, artık türkiye'de çalışması imkansıza yakın..

  not: gomis sk.
 • kendisi artık gırtlağa kadar mafya ve siyasete bulaşmış bir isimdir. yaşadığı son 3-4 olaya bakarsak hiçbiri futbolla ilgili değil. bu sebeple bence galatasaray’ın başına gelmesi futbol açısından iyi olmaz.

  ama bence asıl gelmeme sebebi tff’ye açtığı 15 milyon tl’lik dava olacak. demirören sözleşme feshedilirken 3,5 milyon tl’yi vermeme sebebi olarak cumhurbaşkanı tembihi gösterildi. terim çok aramış cumhurbaşkanını ama ulaşamamış.

  ahmet çakar da benzeri bir konuyu gündeme getirdi bence. ama isim vermedi. terim bu davayı geri çekip, kamera arkasında cumhurbaşkanından özür dilemezse bir daha hiçbir takımı türkiye’de yönetemez.