şükela:  tümü | bugün
 • geçen yılın stadsız şampiyonu ve bugünün en büyük şampiyon adayı (17 yıl öncenin değil) beşiktaş'ın yöneticisi ahmet nur çebi'nin bilezikçilere bilezik gibi geçirdiği açıklamasıdır.

  "galatasaray'ı hiçbir şekilde kaale almıyorum. eğlenmek istiyorlarsa ligdeki durumlarına baksınlar. bulundukları durumu geçmişle telafi etmek istiyorlar ama böyle davranmaya devam ederlerse daha da geriye giderler."

  dalga geçmek için yer arayan ama bir türlü bulamayıp kuduran galatasaraylıların 17 yıl önce fetö'nun maddi manevi yardımlarıyla aldığı kupaya kadar geçmişe gitmesi sonucu yapılmış açıklamadır.

  çıldırıyorsunuz beşiktaş özüne döndü, dalga geçecek bir şeyler arıyorsunuz ama bulamıyorsunuz. daha fenerbahçe'den 6 yemiş takım olarak utanmadan çaktırmadan kiev 6 diyeyim diyorsunuz 9 kişi kaldığımız gerçeği hakemin bilerek ofsayttan verdiği golleri yanlış penaltılarla o 6 golün atılabileceği gerçeği yüzünüze tokat gibi çarpıyor. avrupa'nın şu an en formda 10 takımından biri olan lyon'a quaresma, marcelo'nun dönüşümlü, aboubakar caner'in tamamen eksikliğine rağmen hatalı bir gol sebebiyle ve stoperleri penaltı atamadı diye elenmesiyle dalga geçmeye çalışıyorsunuz ama bu size keyif vermiyor çünkü karşı taraf beşiktaş adeta umut dolu parlıyor, geleceğe bakıyor şenol güneş ve öğrencileri... tir tir titriyorsunuz tir tir... çok uzun süre ne şampiyonluk göreceksiniz ne başarı tir tir titremeye ve beşiktaş'ı izlemeye devam edin...
 • "bulundukları durumu geçmişle telafi etmek istiyorlar ama böyle davranmaya devam ederlerse daha da geriye giderler."

  saksıya fesleğen gibi geçirmiştir. götünüzün üstünden aranızda 12 puan olan lidere laf atmak sizi ileri taşımaz.

  (bkz: #67622958)
 • --- spoiler ---

  tiy tiy tityiyoysunuz beyiktaş hepinize gösteycek,aminiza koyacak ecek acak..
  ırıspı çıcığı mityoviçç
  --- spoiler ---
 • geçen sene 30 bu sene 10 puan fark taktıkları takıma az bile demiştir.
 • eski sevgili tadında bir açıklama. "kaale almıyorum ama tuğla gibi yazı döşemeden içim rahat etmedi..." sızlanması.

  bu kadar mı zor lan eğlenmek? her fırsatta taşak geçtiğiniz uefa kupasını, çok manidar bir şekilde paylaşmış adamlar. gül geç... herkesin ezik hissiyatla herkese atarlandığı saçma sapan bir ülkenin insanlarından da bu beklenir gerçi.
 • taraftarlarının olduğu gibi kendilerinin hayatları da galatasaray başarıları altında geçmiş ezik beşiktaşlı yöneticisi söylemi.

  1 veya 2 sene şampiyon olunca hem lokal hem avrupa düzeyinde galatasaray'ın seviyesine çıktığınızı mı sanıyorsunuz.

  fiat egea ile mercedes s-class karşılaştırılır mı hiç.
 • (bkz: ilk entry'si görünmeyecek başlıklar)

  adam bildiğin holiganlıkla kezbanlığı harmanlamış. galatasaray yapmış bir densizlik, hoş değil ama böyle manyak manyak kuduran tipleri görünce ne kafalar var diyor insan.

  (bkz: tiy tiy tityiyoysunuz tiy tiy)
 • sevgili kulübüm ve yöneticilerim

  bence sizler değerli vaktinizi bu kendini bilmez takımla uğraşmak için harcamayın. biz ağız paylarını veriyoruz zaten.

  siz beşiktaşımız için çalışın. gelecek senenin transferlerini belirleyin. şampiyonlar liginde gruptan çıkacak ya da uefada bu sefer en az yarı final oynayacak takımın iskeletini hazırlayın

  birkaç seneye sesleri tamamen kesilecektir. boşverin.
 • sayın beşiktaş yöneticisi vasıfsız bay bilmem ne, ne kadar vizyonsuz olduğunu ligdeki durumu söyleyerek göstermiştir. kendisinin yaptığını yıldız sayımıza bakın diyen liseliler yapmıyor ki eğer başarılardan konuşacak olursak beşiktaşa sükut düşer bunu hepimiz biliyoruz.
  tanım: 87 sene sonra aldığı ilk şampiyonlukta kendini başarılı zannedenlere itibar etmemek gerektiğinin canlı kanıtıdır.