şükela:  tümü | bugün
  • bilindiği üzere galatasaray ligde 5-6 maçtır önceden kurgulanmış gibi garip maçlar oynuyor. (son dakikalarda karambole atılan goller,rakiplerin gs gol kaçırınca üzülmesi vb olaylar) ve bu durum gençlerbirliği maçında iyice gün yüzüne çıktı. ayrıca kasımpaşa maçı devre arasında abdürrahim albayrak ve rakip takımdan veysel sarı arasında geçen görüşmeler nedeniyle 2. devre geç başlamış. ve nasıl olduysa galatasaray maçı 3-2 çevirmeyi başarmış ve bu gibi pozisyonlar yaşanmıştı. şimdi yaptıkları alçaklıklar yanlarına kar kalacak ve şampiyon olacaklar.

bu duruma seyirci kalmamak için uefa ve fifaya görüntülerle desteklenen maillerle suç duyurusunda bulunalım.bakalım uefa'nın 0 tolerans ilkesi işe yarayacak mı.

edit:bazı kişiler uefa'ya türkçe mailler göndereceğimizi zannetmektedirler. ben ingilizce bir şablon hazırlayacağım buradan paylaşırım içiniz rahat olsun.

edit 2:belki de şikayet etmeye bile gerek kalmayacak avrupa basını'nda bile ses getirmeye başlayan olay elbet uefa'da da tartışılır.siz daha küfredin kulüpleri gibi satılmış onursuz ibneler
  • selam ben uefa. olum bak şike diye geliriz, yine işin içinden siz çıkarsınız bu sefer 2 yılla da bırakmam uyandırıyım!!!

etmeyen cimbomlu olsun diyerek destek verdiğimiz kampanya.
  • bu sezon bütün takımların oynadığı tüm maçlar incelenecekse desteklediğim kampanya. kendi takımının temiz çıkacağına güvenen başvursun destekliyorum.
  • "bilindiği üzere galatasaray ligde 5-6 maçtır şike yapıyor"dan sonrasını okumadım.
    sonra dayanamadım devamını da okudum. ne mallar varmış arkadaş. resmen ibret aldım.
  • (bkz: ağlama melis)
  • isviçre federal mahkemesine de başvurularak sağlama alınması gereken kampanya. gerçi üçünün kararları birbirine benziyor ama, olsun.