• selam ben uefa. olum bak şike diye geliriz, yine işin içinden siz çıkarsınız bu sefer 2 yılla da bırakmam uyandırıyım!!!

etmeyen cimbomlu olsun diyerek destek verdiğimiz kampanya.
  • bu sezon bütün takımların oynadığı tüm maçlar incelenecekse desteklediğim kampanya. kendi takımının temiz çıkacağına güvenen başvursun destekliyorum.
  • etmeyenin amına koyacağım kampanya.

bakın ben çok iyi bir fenerbahçeliyim. burada fenerbahçeli geçinen yavşaklar stadın yolunu bilmezken, sıcacık evinde maçını yarım gözle izlerken ben saracoğlu'nda titreye titreye tezahürat yapıyorum. beni tanıyan tanır, tanımayanın da canı sağolsun; fenerbahçe'den hiçbir şeyimi esirgemem, paraysa para, manevi destekse manevi destek. daha önce çok kez söylediğim gibi bu hayatta önce annem sonra fenerbahçe gelir benim için. maça gitmek için eşimi dostumu ektiğim, sınavı finali siktir edip maça gittiğim çok olmuştur.

gelelim konuya; galatasaray şike yapıyor olabilir, olmayabilir. bizi ilgilendirmez. adama derler ki "sen akhisar'a içeride dışarıda yenilmeseydin, ligden düşen ilk takımla geçen hafta berabere kalmasaydın, ligin başında iki haftada 40 şut çekip 2 puan almasaydın, eskişehir'de hiçbir varlık gösteremeyip rakibin kendi kalesine attığı golle maça ortak olmak yerine eze eze yenseydin, sonra isteyen istediğini yapsaydı, isterse bütün türkiye şike yapsaydı sonra, sen liderlik koltuğundan izleseydin." başarısızlığı böyle şeylerle örtmeyin arkadaş. fenerbahçe aragones döneminden sonra en kötü oyununu oynadı bu sezon. boşver galatasaray'ı falan. ismail kartal'ı aziz yıldırım'a, aziz yıldırım'ı da inandığın tanrıya şikayet et. maça gel maça, uzaktan konuşmak kolay.
  • kesinlikle herkesin destek olması gereken kampanyadır. zamanında incici kardeşlerimiz bizim için uefa'nın e-mail adreslerini almıştı;

--- spoiler ---

qarizzma_uefa@speedy.com

basqentlyy_platini_06@hotmail.com

gecelerinyargici@uefa.com
    --- spoiler ---

bu adreslere atabilirsiniz e-mail.

(bkz: şampiyonluk şarkısı düşmesin dillerden)
  • fenerbahçe bugün aynı golden attığı için, kaleci aynı şekilde elini uzatmadığı için fenerlilerin imzalamaktan vazgeçtiği kampanyadır asdsaşfdkhaşldkasfdlkg
  • şikeciler kudurdu. kaleci, stancu hikaye.

1 - geçmişte uefa tescilli orospuluklarına galatasarayı ortak etmek istiyorlar.
    2- önümüzdeki hafta beşiktaş karşısında cimbom puan kaybetsin diye kampanya yürütüyor. hedefleri belli. melo ' ya kırmızı kart aldırmak, galatasaray'ın motivasyonunu bozmak.
  • uefa sikayetlerinizi dikkate aldi ve gs'yi avrupa kupalarindan men etti diyelim.

tff ne yapar, tahmin edebilecek var mi?

benim aklima bir seyler geliyor. yanlis hatirlamiyorsam gectigimiz yillarda bir turk kulubunu sike sebebiyle uefa, avrupa kupalarindan men etmis ancak tff hicbir sey yokmus gibi davranabilmisti.

boyle sarili lacivertli renkleri vardi takimin galiba. adini hatirlayan varsa yesillendirsin.
hesabın var mı? giriş yap