şükela:  tümü | bugün
  • evet an itibarı ile başlattığım kampanyadır. yetti artık. insanları aptal sanmayın. süper ligi çaldınız, o yetmedi türkiye kupasını da nasıl çaldığınızı herkes gördü bu gece.

biz winner takımız diyorsunuz. normaldir. hakemle çıkıyorsunuz her maça. o da yetmiyor var yardımı geliyor. olmayan penaltıyı verme, rakibi 10 kişi bırakma her şey sizde.

yıllarca aziz'e ve fenere şikeci dediniz; meğer onlar gargamel fatih ve çetesi yanında stajyer kalırmış. ben bunu anladım.

şu küme düşmüş akhisar'ın bile alınteri ile hak ettiği kupayı bile çaldınız ya; allah belanızı versin.
  • (bkz: galatasaray'u uefa'ya şikayet ediyoruz kampanyası)

burada şikayet edenler toplandılar. daha çok kişi birleşip daha çok şikayet oluşturursanız sizlere daha çok gülebiliriz.
  • şikayet etmeyen orospu çocuğudur.

güldürmeyin kendinize sikikler.

edit: başlık sahibi salağı engelledim. sizde yapın. sike sürülecek aklı kalmamış garip bir fanatik zira. (ara edit: sik degilmis, sikkeymiş. lakin sikke ne haddine götoğlanınin, sik iyidir)

şikayet edecek arkadaşlara yardım edeyim, şurdan edebilirler; uefa link

edit: bir yazar demişki; uefa sıralamasında 35. bjk 42.fb varken 48.gs nasil ligi domine ediyor, iste hakemler sayesinde ediyor. bu yuzden şikayet edilsin. a pezevenk sen hangi listeye baktın? uefa listesinde gs nin sizin gibi avrupada beş kuruşluk başarısı olmayan adamlardan daha düşük bir sırada olması mümkün mü sence? al sana liste, götüne sok.

https://m.fotomac.com.tr/…ili-30-kulubu-aciklandi/7
  • tamam. ama şikayeti tiner kullanmadan yap lütfen ciddiye alsınlar.
  • tavşan dağı şikayet etmiş, dağın haberi olmamış aq..
  • şikayet başvurusu buradan

uefa
  • mal beyanı.
    neyi şikayet edeceksin 2 net penaltıyımı hahahahaha harbi salak bu çocuk.
  • hakemin hatalı maç yönetmesine alışmış köpeklerin komik haykırışıdır. hocam fenerbahçe ağlıyor uefa'ya gidebilir miyiz ?

kadıköy'de oynanan maçta faulden verilen gol ve son dakika verilmeyen penaltı sonrası ağlayın diyen kuşlar şimdi verilen haklı penaltılar sonrası kudurmuş. kadıköy'de son dakikalarda olan pozisyon penaltıydı ama kadıköy olduğu için o penaltı çalınmadı ve 2 puan çalındı. şimdide verilen haklı penaltılara salyalarını akıtıyorlar. kudurun. bu fragmandı aslı pazar günü. öptüm.