• evet an itibarı ile başlattığım kampanyadır. yetti artık. insanları aptal sanmayın. süper ligi çaldınız, o yetmedi türkiye kupasını da nasıl çaldığınızı herkes gördü bu gece.

biz winner takımız diyorsunuz. normaldir. hakemle çıkıyorsunuz her maça. o da yetmiyor var yardımı geliyor. olmayan penaltıyı verme, rakibi 10 kişi bırakma her şey sizde.

yıllarca aziz'e ve fenere şikeci dediniz; meğer onlar gargamel fatih ve çetesi yanında stajyer kalırmış. ben bunu anladım.

şu küme düşmüş akhisar'ın bile alınteri ile hak ettiği kupayı bile çaldınız ya; allah belanızı versin.
  • (bkz: galatasaray'u uefa'ya şikayet ediyoruz kampanyası)

burada şikayet edenler toplandılar. daha çok kişi birleşip daha çok şikayet oluşturursanız sizlere daha çok gülebiliriz.
  • 3 büyükler durmuyor, durmuyor, durmuyordu.

yiyin birbirinizi itler :)))
  • tamam. ama şikayeti tiner kullanmadan yap lütfen ciddiye alsınlar.
  • hakemin hatalı maç yönetmesine alışmış köpeklerin komik haykırışıdır. hocam fenerbahçe ağlıyor uefa'ya gidebilir miyiz ?

kadıköy'de oynanan maçta faulden verilen gol ve son dakika verilmeyen penaltı sonrası ağlayın diyen kuşlar şimdi verilen haklı penaltılar sonrası kudurmuş. kadıköy'de son dakikalarda olan pozisyon penaltıydı ama kadıköy olduğu için o penaltı çalınmadı ve 2 puan çalındı. şimdide verilen haklı penaltılara salyalarını akıtıyorlar. kudurun. bu fragmandı aslı pazar günü. öptüm.
  • ne diyeceksiniz uefaya? bu galatasaray bütün kupaları kazanıyor bize kupa bırakmıyor mu diyeceksiniz?
  • valla yanlış anlamayın ama yapmayın derim. dost tavsiyesi. mesela bir hırsız karakola gidip şikayette bulunmaya kalkmaz. alıverirler içeri diye korkar. şimdi şikayete gidersiniz oralara mazallah konu şikeye falan gelir... gerek yok ptt 1. lig zorludur şimdi.
  • sorarlarsa takımını söyleme ama sakın, mimlisiniz almazlar seni. üzülürsün.
hesabın var mı? giriş yap