şükela:  tümü | bugün
  • eğer riva arazisinden gelen 500 milyonluk çekin 340 milyona kırdırılmasıyla gelen paraya rağmen bu rakamlarda bir zarar varsa önümüzdeki sene kulübün kapısına kilidi vururlar benden söylemesi.
  • fenerbahçe de şampiyonlar ligine gitmiyor. bizim takım nasıl iki kat fazla borç yapıyor. demek birileri içerden inanılmaz soyuyor galatasary'ı başka açıklaması yok. bunun hesabını soracak olanlar yönetim kurulu ama onların da umrunda değil
  • her iş adamını tutup başkan yaparsan olacağı bu gerçi f.orman da iş adamı ama iş adamı var iş adamı var...herhalde liseli değil ondan mı acaba?
  • ibra eden hiyaragalari ve bir türlü cikmayan baskan adaylari dusunsun artik.

biz sabahtan aksama kadar milleti uyarmak icin essek gibi uykusuz kalarak ibra etmeyin dedik, imza toplayin dedik dinlemediler sonuc bu.
  • kendi takımım kar açıkladığı için rahatça diyorum ki:

(bkz: sikmeseler bari)
  • seni kırmadım gittim kap'a baktım beşiktaş 13 yıl aradan sonra 4 milyon tl kar açıklamış.

bu habere sevindim, teşekkürler cincon kardeş sayende baktım öğrendim.
  • şöyle giriler vardı, beşiktaş'ın kar açıklamasının burada neden konuşulduğu belli olsun.
  • arazi satışından gelen yüz milyonlarca liraya rağmen gerçekleşmiş zarardır.

anladığım kadarıyla seneye ffp yi garantilediklerini anladıkları için bu kadar transfer yaptılar bu sene ama ödedikleri paraları anımsayınca 2 - 3 sene içinde içine düşecekleri krizden çıkabileceklerini düşünmüyorum. bu nedenle bugün çok sağlam soyuyorlar galatasaray'ı.

izleyip görelim.
  • divan kurulunda 1 milyar 500 tl borç açıklayan beşiktaşlı tayfanın yine batırdığı takım. yahu anlayın artık. biri batarsa diğeri ayakta kalmıyor. hepsinin toplam borçları fezaya çıkmış.
  • galatasaray'ın gelecek sene cl'ye gitmemesi gerektiğini gösteren zarar. eğer cl'ye gidemezlerse riva gelirleri nin önemlli bir bölümü ellerinden kayıp gitmiş olacak ve yüksek maaş giderleri onlara ciddi sıkıntı yaratacak. fb yada bjk başkanı olsaydım sırf bunun için gs maçlarına yüksek prim koyardım.

nitekim 2015'de gs avrupa'dan men edilmeden önce de şunu yazmıştım. birkaç gs'li, mesaj atıp dalga geçmişti. girdikleri finansal kriz sonucu rivayı kaybettiler.