şükela:  tümü | bugün
  • bakın arkadaşlar bu cincon her sene böyle bir gazla başlar şampiyon olacağız diye bir gaza gelirler.sonra özbek istifa, selçuk ıslıkları, tolga seni topçu diye alanın...
    şimdi 3 puana çıkarmanın sevincini yaşıyorlar.
    stancu ve bursa ilk yarı saçma bir şekilde harcamasa maç 3-4 olurdu bursa lehine.

galatasaray bu taktik maktik yok bambambam, sonra neden kondisyon düşüyor bir anda ve puan kayıpları yaşıyor sebep belli, gazsaray çünkü.
    kaldı ki ligin son 2 sırasındaki takımla maç yaptılar.
    başarı varsa e-5 kenarındaki stadlarını doldururlar yoksa anında satarlar takımlarını bakın geçen sene aynı haftalarda da bunlar (bkz: riekerink bey) diye coşmuşlardı.

şimdi bakalım sene bu kırmızı sarı kedicikler ne yapmış:

2016/20177.hafta puan durumu geçen sene küme düşmekten şike ile kurtulan bursa'nın yerine de bakın:

1.medipol başakşehir fk 17
    2.beşiktaş a.ş. 17
    3.galatasaray a.ş. 17
    4.bursaspor. 13

bu da galatasaray'ın maçları:

galatasaray 1 - 0 k. karabükspor 22 ağustos 2016 pazartesi 21:45 1. hafta
    akhisar bld. 1 - 3 galatasaray 27 ağustos 2016 cumartesi 21:45 2. hafta
    kayserispor 1 - 1 galatasaray 10 eylül 2016 cumartesi 19:00 3. hafta
    galatasaray 2 - 0 ç. rizespor 17 eylül 2016 cumartesi 20:30 4. hafta
    beşiktaş 2 - 2 galatasaray 24 eylül 2016 cumartesi 20:00 5. hafta
    galatasaray 3 - 1 antalyaspor 2 ekim 2016 pazar 16:00 6. hafta
    gençlerbirliği 0 - 1 galatasaray

14 puanda ilk 6 hafta somunda peki ya sonra:

galatasaray 0 - 1 trabzonspor 22 ekim 2016 cumartesi 19:00 8. hafta
    adanaspor 0 - 1 galatasaray 29 ekim 2016 cumartesi 19:00 9. hafta
    galatasaray 1 - 2 m. başakşehir 4 kasım 2016 cuma 20:00 10. hafta
    fenerbahçe 2 - 0 galatasaray

12-13 hafta görüşmek üzere bu yazıyı favlayın.
    ben buradayım rahatça yanıldım diyeceğim.
    bana hatırların

not:şampiyonlar liginde tiner çok güzel gelsenespor
  • (bkz: cat fight)
  • "her sene böyle bir gazla başlar"

(bkz: dördüncü yıldız)
  • kargalar kendi balonları patlayınca başkalarınki de patlayacak sanıyor. gs'nin atanı ve tutanı iyi, havası iyi; bu sene sonuna kadar gider. fenerbahçe ile şampiyonluk yarışı yapar, bjk de ait olduğu üçüncülüğü almak için ibb ile kapışır. çekişmeli geçer.
  • (bkz: 404 not found)

bunu yazan bir fenerliyse komik, bir beşiktaşlıysa çok komik.
  • her sene böyle bir gazla başlardan sonrasını okumadım.

ama şunu söyleyeyim abicim, ilk altı ay anne sütü şart! eşinizi dostunuzu uyarın sonra vay ben niye böyle oldum demeyin.
  • iyi takımın gelene geçene üç beş atıp ligi tam puanla şampiyon bitireceğini zanneden salaklar var. işte bu salaklar galatasarayın ilk mağlubiyetinde başlık altına "balonu patladı" falan yazacaklar. yani bir valencia taraftarının, barcelonanın ilk mağlubiyetinde "aha balon patladı" dediğini düşünün. ne kadar gerzekçe değil mi.
  • geçen sene ilk 6 hafta gs nerdeyse tüm maçlarını hakem hatalarıyla kazanmıştı. bu sene öyle bir şey yok. çatır çatır oynuyorlar. yine de kadıköyde alacakları sonuç belli.