• iyi takımın gelene geçene üç beş atıp ligi tam puanla şampiyon bitireceğini zanneden salaklar var. işte bu salaklar galatasarayın ilk mağlubiyetinde başlık altına "balonu patladı" falan yazacaklar. yani bir valencia taraftarının, barcelonanın ilk mağlubiyetinde "aha balon patladı" dediğini düşünün. ne kadar gerzekçe değil mi.
  • kargalar kendi balonları patlayınca başkalarınki de patlayacak sanıyor. gs'nin atanı ve tutanı iyi, havası iyi; bu sene sonuna kadar gider. fenerbahçe ile şampiyonluk yarışı yapar, bjk de ait olduğu üçüncülüğü almak için ibb ile kapışır. çekişmeli geçer.
  • her sene böyle bir gazla başlardan sonrasını okumadım.

ama şunu söyleyeyim abicim, ilk altı ay anne sütü şart! eşinizi dostunuzu uyarın sonra vay ben niye böyle oldum demeyin.
  • (bkz: 404 not found)

bunu yazan bir fenerliyse komik, bir beşiktaşlıysa çok komik.
  • cikletten çıkardıkları 3. yıldızla ahkam kesmeye çalışan tinerci saçması.
  • şampiyonlar liginde tiner çok güzel gelsene spor yazmış bir de ezik

arkadaş sonradan görme deyince kızıyorsunuz ama bu ne görgüsüzlüktür.

tarihinde şampiyonlar liginde ikinci turu görmeyen takımın taraftarına bak

allah size avrupa kupası görmeyi nasip etmesin amin
  • ya abi işte bjkliyim, ben bu gs fenere laf sokmam lazım ki kendimi unutturayım. bu hafta yenildik de fenere, hakeme bok atıyım, hep bu yenilgiler hakemden. gs de balon takım yiaa uefayı da desteklenip aldı falan filan.
    hiç akıllanmayacaksınız dimi. aferin len baya büyük laf soktun, sen şimdi böyle dedin ya gs kesin küme düşecek. ha bu arada sen maçı izlemedin sanırım, yiğidi öldür hakkını yeme 4 5 atacak taraf bursa değil gs idi. ha bursa da kaçırmadı değil de. cılkını çıkarmayın saçmalarken.
  • gorunuse gore en iyi ihtimalle 2019 aralik gibi duruyor... zira su anki kadro ve gazla iki sezon boyunca ligde rahat sampiyonluga oynayacak ve bunlarin en az birinde de istediklerini alacak gibiler...

not: alexbahce...
  • (bkz: ilk entry'si olmayan başlık)

elime sağlık.
hesabın var mı? giriş yap