şükela:  tümü | bugün
  • sampiyonluk kutlamalarını yayınlamayı çok isteyen bein sports'a, erzurum maçında saati degistirmemesi ve sosyal medya videolarına attıgı teliflerden dolayı yayın hakkı verilmedi. ayrıca para+reklam gelirlerinin %75'ini teklif eden trt'ye de ferudun nigdelioglu'nun özür dilememesi sebebiyle yayın hakkı verilmedi. sampiyonluk kutlamaları gs tv'den ve youtube'dan yayınlanacak.

mustafa cengiz bey diyeceksiniz!
  • çok güzel hareketler bunlar.
  • yaparız, ederiz, kınarız gibi söylemlerden çıkıp bunları gerçekleştiren bir başkan var.
    .
    .
    .
    .
    ve ibra edilmedi...
  • youtube ve gs tv üzerinden izleyip destek vereceğiz kulübümüze. sezon boyu koyduğu tepkinin arkasında durmalarını takdir ediyorum.

edit:yayın için galatasaray resmi youtube kanalı

gs tv

link için zapataninseyi adlı yazara teşekkürler.
  • göte göt diyebilen tek takımın yönetiminin çektiği rest. mustafa cengiz vizyonu. pardon vizyon dedim.
  • eğer yukarıda anlatıldığı minvalde yargı dağıttiysa ibra reis, büyük helal olsun demek gerekir.

not: kümedekalanspor
  • beinsport : galatasarayli hicbir oyuncuya ödül vermiyoruz.

trt: galatasaray saibeyle sampiyon oldu (feridun nigdelioglu)

galatasaray: peki kardesim buyur sampiyonluk kutlamami yayinla. siktir lan.

yönetim bu kanallara siktiri cekerek iyi yapmistir.

beinsport'un o arap baskani türkiye'den muhtemelen galatasaray'dan baska takim bilmiyordur, o adamin kulagina giderse cok kisinin kellesi gider, o yüzden bir daha galatasaray ile ilgili 10 kere düsünüp 1 kere konussunlar.
  • nizip lordu'nun futbolun süperleri totoşlarına verdiği muazzam ayar.
  • galatasaray'la uğraşanları naylon evde yasatiriz. feridun denen fenerli holigan kendine dikkat etsin. biz ne kadar izin verirsek o kadar konusabilirsiniz.
  • itiraf edemeseler de tüm gsliler bu seneki şampiyonluğun bin türlü şaibenin golgesinde kaldığının farkında olduklarından bu gibi ucuz işlerden itibar toparlamaya çalışıyorlar. başkanları asmış da kesmiş vesaire. e evet, şampiyonluğunuz da zaten pek saygıdeğer yöneticilerinizin oynadığı masa başı oyunlarının ve zırlamayla karışık isyan ve tehditlerin sonucunda size hediye edildi. bunlarla mı gurur duyuyorsunuz. e aferin.