şükela:  tümü | bugün soru sor
 • galatasaray şampiyonluk yolunda sadece denizlispor'a iki kez teşvik primi vermiştir. başka hiç bir takım 1'den fazla bu teşvikten yararlanamamıştır.

  (bkz: 31 mayıs 1987 beşiktaş denizlispor maçı)

  (bkz: 14 mayıs 2006 denizlispor fenerbahçe maçı)

  bu teşvikler sonucunda 1987 ve 2006 yılında şampiyon olan galatasaray, denizlispor ile kardeş takım olmuştur.
 • cezasını kanzuk vereceği için, mahkemeye başvurmak ve ispatlayacak kaynaklar göstermek yerine sözlüğe 13 yıl sonra başlığı açılmıştır.
 • hadi oradan. hala kuyruk acınız dinmemis. şerefli bir takımdır denizlispor! beşiktaş maçında kazandığı frikigi gole cevirmis, fb maçında alnının teriyle son saniyeye kadar direnerek ligde kalmıştır. horoza sormuslar bu sene sampiyon kim olur diye, ben koyar geçerim gerisini bilmem demiş!
 • lavuk ulusoy döneminde denizlispor'un şikeli maçta rizespor'u deplasmanda yendiği maça dair tek bir saniye bile görüntü yoktur. bakın napolyon dönemi değil, sene 2006.

  bu lavuk ulusoy ve gavatasaray ortak şikesi neticesinde denizlispor'un ligde kalma ihtimali yaşatılmış, sonraki hafta oynanacak olan fenerbahçe maçına da bir hedefe sahip olarak çıkarılmıştır.

  rizespor-denizli maçı ile aynı hafta oynanan maçta beşiktaşlı sergen ve oscar cordoba maçı gavatasaray'a satmışlardır. zaten birkaç hafta öncesinde beşiktaş başkanı yıldırım demirören kupa bizim lig gavatasaray'ın diye papermoon toplantısı kararını dekleresi vardır.

  o maçta beşiktaş taraftarının unutulmaz bir tezahüratı vardır; bu maçı satanın anasını sikeyim diye.

  denizlispor fenerbahçe maçına ise çekirdekçi, çiğdemci, biz bu golü saymeyozcu masum kitle yerine stada iki gün öncesinden yığınaklar yapılarak her türlü patlayıcı, yanıcı, yaralayıcı madde doldurulmuş, himmetspor teroristleri de bunları maç esnasında kullanarak 36, tam otuzaltı kere maçın durmasına neden olmuşlardır. maç toplamda 48 dakika durmuştur. böylesi bir maçın dünyanın en geri, en ilkel ülkelerinde bile ya tatil edilmesi, ya tehir edilmesi, ya da 3-0 hükmen deplasman takımı lehine tescil edilmesi gerekmektedir. dünyada bu maçın, bu maçın öncesinin ve sonrasının benzeri, emsali görülmemiştir. bunu feto köpeklerinden başka bir organizasyonun kotarması mümkün değildir.

  aynı sezon sene başında tuncay şanlı yedek kulübesinde arkadaşıyla konuşurken yanına gelen hakem ona kırmızı kart göstermiştir. diyarbakır maçı. o maç seyircisizdir.

  şimdi sadece şerefi olanlar cevaplasın.

  1- o maç neden seyircisiz oynanmıştır?
  2- o sezon oynanan 320 maçın görüntüsü var iken rizespor denizlispor maçının görüntüleri neden yoktur?
  3- ali ipek o günler neredeydi ve neler söylemişti, bugün nerede ve neden suskun?
 • ak 2006’sında denizli yenilse küme düşecekti. nasıl bir teşvikmiş bu acaba siktiğimin gerizekalısı
 • o değil de, ligde bi başarısı olmayan bir asansör takımı - teşvik alsın almasın-, şampiyon olacağın bir maçta yenemiyorsan, sorunu kendi takımını ara dostum.
 • şikenin teşviğin tillahının olduğu maçtır.
  fetönün desteği ve karanlık güçlerin desteği ile.
  yukarıda arkadaş açıklamış ne güzel.