şükela:  tümü | bugün
  • lig sonunda yasanabilme olasiliginin pek de az olmadigi tablo. bildiginiz uzere fenerbahce ile besinci siradaki takim arasinda 5 puanlik bir fark var. hesaplarima gore fenerbahce'nin ligi besinci bitirmek icin 13 puana ihtiyaci var. son uc hafta oynayacagi akhisar, erzurum ve antalya maclarinin ucu de iddiasiz maclar olacak ve ikisini evinde oynayacak. bu uc maci da kazanir diye tahmin ediyorum. bunun disinda oynayacagi trabzon, kasimpasa ve alanya maclarinin birini berabere, birini maglup, birini de galip bitirse ki bence gayet makul bir olasilik, 46 puan ile lig besincisi olup avrupa kupalarina katiliyor.

ote yandan fenerbahce maci ile birlikte camia olarak psikolojisi bozulmus, agir travma yasamis bir galatasaray var. bu galatasaray daha besiktas ve basaksehir ile iki derbi oynayacak, bunun yaninda rize ve konya gibi zorlu iki deplasmana gidecek. dorduncu ve oldukca formda trabzon ile aralarindaki puan farki 7, kapanir mi? yuksek olasilik diyemiyoruz tabi ama olasiligi yok da diyemiyoruz.

en olasi tabloda fener ile kume dusuyor diye bu kadar tasak gecip fener'den iki sira ustte bitirecekler ligi:) bu da hayatin apayri bir cilvesi olarak zuhur edecek, yillar sonra yeni nesiller gecmise bakip bunlar neyin kafasini yasamis acaba ommmuagoyun diye ic gecirecekler.
  • ‘tinerci’ ünvanının beşiktaşlılardan alınıp fenerlilere verileceğine işarettir.

kaç yıllık tinerciyim, ben bile böyle çekmiyorum be kardeşim.